Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem 3. Sayfa Salıncakta sallanırken maganda kurşunu yüzüne isabet etti! - En son haberler

    Afyonkarahisar'da babası Mehmet Ali Birsen ile (43) hobi bahçesine giden B. Birsen (11), salıncakta otururken yüzüne isabet eden yorgun mermi ile yaralandı.

    DHA'nın haberine göre Afyonkarahisar'da 13 Ağustos'ta oğlu B. Birsen ile fuar alanındaki hobi bahçesine giden Mehmet Ali Birsen, sulama yaparken 5 el silah sesi duydu.

    Bu sırada salıncakta oturan B. Birsen, yüzünün acıdığını belirterek, babasının yanına gitti. Oğlunun yüzünü kan içinde gören Birsen, salıncak kenarındaki mermiyi fark edince çocuğunu hastaneye götürdü. Hastanedeki kontrolde, merminin B. Birsen'in başı ve şakağını sıyırdığı belirlendi. Tedavinin ardından B. Birsen, taburcu oldu.

    REKLAM

    Birsen'in şikayeti sonrası polis inceleme yaptı. İncelemede yakındaki düğün veya asker eğlencesinden havaya ateşlendiği tahmin edilen merminin, salıncağın üst tentesini delip, B. Birsen'e temas ettikten sonra yere düştüğü tespit edildi.

    "UCUZ ATLATTIK AMA HER ZAMAN BÖYLE OLMAZ"

    Sulama yaptığı sırada 5 el silah sesi duyduğunu anlatan Mehmet Ali Birsen, "Mermi, birkaç saniye sonra yanımıza düştü. Oğlumun vücudunu sıyırarak geçti. Kanaması oldu. Çok acı çektiğini söyledi. Hastaneye götürdük. Düğünlerde eğlenmeyi bilmiyoruz. Yakınlarda düğün ve asker gecesi olduğunun haberini aldık. Doktorlar birkaç santim, belki yarım santim kadar içeri girmiş olsa gözle ya da beyinle ilgili sıkıntılar olacağını ifade etti. Tomografi, film çekildi, tetkik yapıldı. Verilmiş sadakamız varmış. Ucuz atlattık ama her zaman böyle olmaz. Attığınız mermi havada kalmaz, mutlaka düşüyor. Silah kullananlar, canlar yanmasın, sizin eğlenceniz başkasının yası olmasın" dedi.

    ÖNERİLEN VİDEO
    Şurada Paylaş!
    Yazı Boyutu

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ

    Habertürk Anasayfa