Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem Son dakika az önce deprem mi oldu, kaç büyüklüğünde? 15 Mayıs Kandilli Rasathanesi ve AFAD son depremler listesi
    • 1

     Yurt genelindeki son depremler, AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından paylaşılan verilerle belli oluyor. Bulunduğu bölgede sarsıntı hisseden vatandaşlar "Deprem mi oldu?" sorusuna yanıt arıyorlar. İşte, 15 Mayıs 2024 Çarşamba günü Türkiye'de yaşanan son dakika depremlerin listesi...

    • 2

     EGE DENİZİ AÇIKLARI SALLANDI!

     AFAD tarafından açıklanan verilere göre; bugün Ege Denizi açıkları bir saat içinde 4 kez sallandı. Depremlerin en büyüğü saat 07:57'de İzmir'in Karaburun ilçesine 45.60 km uzaklıkta Ege Denizi açıklarında 4.5 büyüklüğünde bir deprem yaşandı. Depremin derinliği ise 7 km olarak ölçüldü.

    • 3

     KÜTAHYA'DA DEPREM!

     Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın (AFAD) internet sitesinden alınan bilgiye göre; bugün saat 06:47'de Kütahya'nın Simav ilçesinde 2.3 büyüklüğünde bir deprem yaşandı. Depremin derinliği ise 10.97 km olarak ölçüldü.

    • 4

     AFAD VE KANDİLLİ RASATHANESİ SON DEPREMLER LİSTESİ

     Türkiye genelinde meydana gelen depremler, AFAD ve Kandilli Rasathanesi'nin hassas ölçümleriyle belirleniyor. Ülkemizde gerçekleşen depremler AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından anbean yayınlanıyor.

     AFAD SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

     KANDİLLİ SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

    Yazı Boyutu
    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ
    Habertürk Anasayfa