Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem 3. Sayfa Kendisini uyaran yolcuya palayla saldırdı

    Aksaray'da, yolcu otobüsünde Mustafa K. (29) ayağına bastığı için kendisini uyaran Erdal Adıgüzel'i (28) önce darp etti ardından da palayla yaraladı.

    Olay, saat 08.00 sıralarında Aksaray-Adana kara yolu 15'inci kilometresinde meydana geldi. İstanbul'dan Osmaniye'ye annesi Veda Adıgüzel ile giden Erdal Adıgüzel yolculuk sırasında, otobüsteki Mustafa K.'yi, ayağına bastığı için uyardı.

    PANTOLONUNDAN ÇIKARDIĞI PALAYLA SALDIRDI

    Bunun üzerine Mustafa K. ile kardeşi Halil İbrahim K. (18) Adıgüzel'e saldırıp darp etmeye başladı. Otobüstekilerin araya girmesiyle kavga yatıştı. Otobüs kısa süre sonra bir tesiste mola verdi. Otobüsten inen Erdal Adıgüzel'e Mustafa K., pantolonundan çıkardığı palayla saldırdı.

    REKLAM

    ANNESİNİN YANINDA KANLAR İÇİNDE KALDI

    Annesinin yanında çene, boyun ve sırtından yaralanan Adıgüzel, kanlar içinde kaldı. Adıgüzel, çağrılan sağlık görevlileri tarafından Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

    Olay yerine gelen polis ekipleri yaklaşık 60 santim olan palayı ele geçirdi. Mustafa K.ve kardeşi Halil İbrahim K.'yi gözaltına alındı.

    "PALAYLA GEZİLİYORSA BAŞKA BİR ŞEY DEMİYORUM"

    Hastanede yaşadığı olayı anlatan Veda Adıgüzel, "İstanbul'dan Osmaniye'ye kız kardeşimin düğününe gitmek için yola çıktık. Normal yolculuk yaparken adam gitti, geldi. Önce muavin ve şoförle tartıştı. Daha sonra oğlumun ayağına basmış. Bunun üzerine oğlum kendisini uyardı. Oğlum, 'Neden yerinde oturmuyorsun ayağıma basıyorsun' dedi. O esnada hemen saldırdı. Orada saldırınca otobüsü durdurdular ve ayırdılar. Ondan sonra mola vermek için indik. İner inmez 'gel burada kapışalım' diyerek kocaman bir pala ile saldırdı ve oğlumu yaraladı. Bacağından çıkarttığı palayı sallamaya başladı. Türkiye'de yolculuk yaparken bile palayla geziliyorsa başka bir şey demiyorum" dedi.

    SALDIRGANIN KARDEŞİ "PES" DEDİRTTİ

    Gözaltına alınan kardeşlerden Halil İbrahim K., palayla saldıranın ağabeyi olmasına rağmen kendini görüntüleyen basın mensuplarına, "Beni güzel çek. Canım istedi bıçakladım" dedi.

    ÖNERİLEN VİDEO
    Şurada Paylaş!
    Yazı Boyutu

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ

    Habertürk Anasayfa