Milletvekili geçici listeleri belli oldu(3)
Yüksek Seçim Kurulu, 22 Temmuz'daki genel seçime ilişkin geçici milletvekili aday listelerini ilan etti.
ABONE OLBursa
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
1 MEHMET ZEKİ GARAÇOĞLU
2 HÜSEYİN ZENGİN
3 CEVDET DEMİRCİOĞLU
4 SÜLEYMAN KESKİN
5 AYKUT ATLILAR
6 CANAN ATEŞ
7 MEHMET BAŞ
8 SERDAL HİSAR
9 MEHMET ARİF ÖZKARA
10 HAKAN ÖZKUL
11 VEYSEL NARMAN
12 İBRAHİM ŞENALDI
13 TANER ALAN
14 İSMAİL TUNA
15 ÜNAL AKAR
16 CEMİL BALE
SAADET PARTİSİ
1 AHMET SÜNNETÇİOĞLU
2 HİLMİ TANIŞ
3 ORHAN ALTINÖZ
4 SELİM SAİT TERZİOĞLU
5 GÖKHAN GERÇEK
6 ABDİL AKGÜN
7 İBRAHİM DEMİRTAŞ
8 SALİH BERBER
9 ALİ TURGUT
10 NECATİ ASLAN
11 GÖNÜL KAFKAS
12 HASAN KAHRAMAN
13 HASAN UŞEN
14 MEHMET GÖKBEL
15 MUSTAFA BAYRAK
16 İBRAHİM AKMAN
İŞÇİ PARTİSİ
1 ŞEFİK ÇAKMAK
2 MEHMET ALANBEL
3 SÜRMELİ KIRBAŞ
4 CENGİZ ŞENTÜRK
5 ŞÜKRAN KURTİŞ
6 ABDULLAH GÜLGEÇ
7 ŞAFAK ÇORUM
8 RECEP ALPAY
9 MEHMET SUNGUR
10 SAMİ ERGEN
11 İBRAHİM ŞEN
12 RİFAT NARHIN
13 MEHMET ŞÜKRÜ PUGAT
14 FEYZULLAH TÜRE
15 RAMAZAN ÖZ
16 NURETTİN MİSTAN
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1 ONUR BAŞARAN ÖYMEN
2 KEMAL DEMİREL
3 ABDULLAH ÖZER
4 MEHMET KÜÇÜKAŞIK
5 ALİ NİHAT IRKÖRÜCÜ
6 EMİR BİRGÜN
7 CESİM ALPTEKİN
8 ERDAL ALTUN
9 DİNDAR SEZGİN
10 MEHMET ERBABACAN
11 HASAN İLTER
12 MEHMET MORSÜNBÜL
13 ONUR İÇER
14 NEJAT YAHYA
15 EFLATUN ÇELİK
16 ABDULLAH BÜYÜKIŞIKLAR
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ
1 RAĞIP ÖNDER GÜNAY
2 BESİM AKÇAKIR
3 ECE YILDIRIM
4 ÜMİT AVCI
5 HÜSEYİN AKDENİZ
6 MELEK TAV
7 ALİ ÖNER
8 MESUT İNCİ
9 MUZAFFER AKSOY
10 TURHAN OKUMUŞ
11 FİLİZ ABIK
12 YAŞAR KAYA
13 YAŞAR ÇEVİK
14 ŞAHİNDE KÖKSALAN
15 RECEP BOYACIGİL
16 FİKRİYE BAYRAM
ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ
1 FERRUH YILMAZ
2 ABDULKADİR KARAKAYA
3 SEYHAN YİĞİT
4 SEVGİYE ÖZMEN
5 FERİDE AY
6 AHMET OKUMUŞ
7 NURSEN SUBAŞI
8 ÖZLEM SARI
9 CEVDET İRKETİ
10 CENGİZ YÜCEL
11 RECEP YALNIZCA
12 SADIK ÇELİK
13 HÜSEYİN YILDIZ
14 YUSUF ERSOY
15 NİLGÜN YILDIRIM
16 ZEKERİYA ATICI
GENÇ PARTİ
1 MİYASER NURSUM ÖZŞAHİN
2 İLYAS KAYA
3 ALİ OSMAN
4 BÜLENT GÖKGÖZ
5 AHMET PAMPU
6 MEHMET YILMAZ ÇAM
7 FEVZİ BORA
8 MEHMET SAFA KIRICI
9 TÜLİN DEMİR BİRER
10 ALİ GENÇ
11 MAHMUT BOZKURT
12 HARUN ÖZDEMİR
13 ALİ ÖZGÜR
14 NAİL ZEYBEK
15 NİHAT KARADENİZ
16 MÜRÜVVET ERKUL
DEMOKRAT PARTİ
1 TURHAN TAYAN
2 KEMAL CANTÜRK
3 HARUN AKIN
4 AHMET OKUR
5 ALİ YEKTA ER
6 AHMET MURAT ÜNAL
7 FERRUH KAYA
8 SEDAT CANLISOY
9 YILDIZ YURTTAŞ
10 MURAT KARAMAN
11 PEYAMİ ÇAĞLAR
12 İSMAİL ANIL
13 RAGİP CEYLAN
14 NEDİM ÖZBALABAN
15 AHMET CEM ÖZKARDAŞ
16 COŞKUN GENÇ
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1 SABİHA ÖZCAN
2 ŞİNASİ GÜNEŞ
3 ALİ RİZA KOCAMAN
4 HAKAN KUMRU
5 UFUK GÜVEN
6 REMZİYE DEMİROĞLU
7 NURTEN ATASEVER
8 NEVZAT YURTEMRE
9 GÜLŞEN UZTETİK
10 KADİR ERSAN GENÇER
11 ADNAN BORUCU
12 MEHMET CENGİZ TOZAN
13 SAFİYE SERDAROĞLU
14 ASLI KAĞITÇIBAŞI
15 MUHİTTİN BODUR
16 ÇAĞLA ALEMDAR
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1 NECATİ ÖZENSOY
2 HAMZA HAMİT HOMRİŞ
3 İSMET BÜYÜKATAMAN
4 İSMAİL TATLIOĞLU
5 HASAN TOKTAŞ
6 FEVZİ ZIRHLIOĞLU
7 ÇETİN ELMAS
8 FAİK ŞENIŞIK
9 YAVUZ KOCA
10 HÜSEYİN HÜSNÜ SERDAR
11 MUSA SİPAHİOĞLU
12 ÖZCAN MERTYÜREK
13 BİROL MUMCU
14 FATİH ŞENÖZ
15 ŞABAN ALİ YANIKLAR
16 HÜSEYİN MANÇOLAR
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1 FARUK ÇELİK
2 MEHMET ALTAN KARAPAŞAOĞLU
3 HAYRETTİN ÇAKMAK
4 MEHMET EMİN TUTAN
5 CANAN CANDEMİR ÇELİK
6 MEHMET TUNÇAK
7 SEDAT KIZILCIKLI
8 ALİ KOYUNCU
9 ALİ KUL
10 MEHMET OCAKDEN
11 CENNET CANKILIÇ
12 MUSTAFA DÜNDAR
13 MUHAMMET MÜFİT AYDIN
14 AHMET YAŞAR AKBEY
15 TÜLİN KARA
16 GÖKAY BİLİR
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1 MEHMET YAVUZKAN
2 ÖNDER DİRİK
3 RENGİN YÜKSEL
4 FERHAN YEŞİL
5 ZAFER KIRDAR
6 MÜMİN ÖZKAN
7 ALİ DEMİR
8 ALİ AYAZ
9 YENAL ÇINAR
10 BARBAROS DOĞDU
11 SEYDİ ÇINAR
12 MEDİHA GÖBENLİ
13 BARIŞ ERAKKUŞ
14 ERTAN YILMAZ
15 EMİNE TAKAK
16 FATMA YILMAZ
BAĞIMSIZ
MEHMET AZİZ KARAAHMETOĞLU
NURBAY ŞAHİN
ŞENER ŞAHİN
HÜSEYİN ARMAĞAN
İBRAHİM ÇALIŞKAN
TANER İŞLER
NERİMAN GÜL EREN
SERPİL ARSLAN
GÜRKAN KAYA
İSMAİL YETİM
ALİ ATAYATA
ALİNAZ SURYA AKSAKAL
TAHİR AYDIN
RIDVAN TÜRKER
FARUK DERGİ
ADEM DEVECİ
CAFER ÖZYURT
ÖMER FEDAYİ AYIK
KENAN PARS
ŞERAFETTİN ÇELİK
MUHAMMED FATİH KARIŞMAN
OSMAN DURAN
Çorum:
AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ
1 KIYASETTİN BALKAYA
2 FERİT BAYER
3 MUSTAFA YÜCEL
4 MEHMET USTA
5 YUSUF EKİCİ
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
1 MUSTAFA PAK
2 AHMET ÖZTÜRK
3 AHMET GÜLER
4 FUAT ZEREN
5 CAVİT PAK
SAADET PARTİSİ
1 ARİF ERSOY
2 MEHMET AŞILA
3 NECLA AKDEMİR
4 HACI ARSLAN TÖK
5 MEHMET GÜL
İŞÇİ PARTİSİ
1 ALİ MERCAN
2 MEHMET PATLAR
3 AYDIN KINACI
4 AHMET ARSLAN
5 ERGÜN ESERYAĞAR
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1 DERVİŞ GÜNDAY
2 OSMAN SAMSUNLU
3 ATİLLA KAĞAN DURAKLIOĞLU
4 LEYLA ÖZHAN
5 HÜSEYİN UÇAR
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ
1 ERKAN DEMİR
2 HATİCE HASAR
3 ALAATTİN AKÇA
4 DAVUT BAĞÇECİ
5 MUSTAFA KEMAL SAYINER
ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ
1 NİHAT AHISKALIOĞLU
2 NİMET YÜCEL
3 GÜLSEREN KİLİS
4 SEVİM ARÇOK
5 İRFAN SARMAŞIK
GENÇ PARTİ
1 SUNA BERCİS AÇIKALIN
2 ADİL MUMCU
3 ŞÜKRÜYE KALKAN
4 MESUT ÖZCAN
5 NERMİN HENDEK
DEMOKRAT PARTİ
1 UĞUR BARLIK
2 MURAT KOÇAK
3 RAFET BAĞIRÖZ
4 DOĞAN SOFRACIOĞLU
5 HACER HORMEB
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1 SELAHATTİN AYDEMİR
2 SATILMIŞ BOLAT
3 GÜLSÜM BAKAR
4 MEHMET BAKAR
5 ABDULLAH ERTAN
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1 MUHARREM ŞEMSEK
2 MUSTAFA HİDAYET VAHAPOĞLU
3 FATİH MEHMET ARSLAN
4 ZİYA BOYACIOĞLU
5 MUSTAFA AYDIN ÇEVİK
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1 AĞAH KAFKAS
2 CAHİT BAĞCI
3 MURAT YILDIRIM
4 AHMET AYDOĞMUŞ
5 İLKNUR ÇETİN
EMEK PARTİSİ
1 HİKMET AYDIN
2 AYHAN OĞUZ
3 SEHER BOLAT
4 HASİBE BEYAZ
5 AHMET ATAY
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1 CAN HASAN ACILIOĞLU
2 MENEVŞE ELMAS
3 YAŞAR DERTLİ
4 İLKER DERTLİ
5 SAMİ EROCAĞI
BAĞIMSIZ
MEHMET OKAY
HALİL İBRAHİM ATALAY
KEMAL BEŞİKCİ
Burdur:
AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ
1 MUAMMER TANRIKULU
2 OKTAY BAYRAM
3 SEVDA BOZ
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
1 PERİHAN KAPLAN
2 SERKAN EŞREF İMAMOĞLU
3 MURAT DOĞAN
SAADET PARTİSİ
1 AHMET SİPAHİ
2 CELİL AYGÜN
3 İSMAİL TURGUT
İŞÇİ PARTİSİ
1 MEHMET İMRAK
2 HALİS GEZER
3 RECEP ÜNLÜ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1 RAMAZAN KERİM ÖZKAN
2 SÜLEYMAN SOLMAZ
3 YAKUP YILDIZ
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ
1 METİN ATAY
2 EROL ATİLLE
3 İNCİ ÇETAK
ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ
1 GÜLÜMSER KOCABIYIK
2 AYSUN TENEKECİ
3 NURAY AK
GENÇ PARTİ
1 MEHMET ARSLAN
2 SELMA UYSAL
3 ABDURRAHMAN ULADI
DEMOKRAT PARTİ
1 MEHMET BAŞARAN
2 ADEM ŞENGÜL
3 BAKİ VAROL
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1 TUĞBA KAVAS
2 SELİMAN BULUT
3 ERCAN EKMEKÇİOĞLU
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1 NAZİF AKTÜRK
2 HİKMET ÖKTE
3 ÖMER ALİ BEYAZIT
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1 BAYRAM ÖZÇELİK
2 MEHMET ALP
3 BEYTULLAH OKAY
EMEK PARTİSİ
1 İLHAN KARAKURT
2 HANİFE KÜÇÜKDUMAN
3 OSMAN KARTAL
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1 AHMET ALİ BİLGEN
2 ALİ ÜŞÜMEZGEZER
3 TÜLÜN İÇİL
BAĞIMSIZ
ETHEM İŞLER
Elazığ:
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
1 SAMİ DEMİRAY
2 MURAT YEŞİLGÜL
3 BAYRAM KAVAK
4 HALİL BAKİ
5 MEHMET ARDA
SAADET PARTİSİ
1 AHMET CEMİL TUNÇ
2 LATİF ÖZTEK
3 BURHAN SADAK
4 FİKRET UYMAZ
5 ERHAN YUMAKGİL
İŞÇİ PARTİSİ
1 BÜLENT SEÇKİN DÜZTAŞ
2 BEDRİ DÖNERTAŞ
3 HATİCE KOYUN
4 KAHRAMAN TAŞĞIN
5 KADİR MUM
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1 NAMIK KEMAL ŞİRİNOCAK
2 ZÜLFÜ DOĞAN
3 MEHMET FARUK ÜLGEN
4 HÜLYA ÜLKÜ
5 NAMIK KEMAL ÇANAKCI
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ
1 TALAT AKSOY
2 NAZIM DEMİR
3 NEJDET ÇOLPAN
4 MUHAMMET SUAT AKSU
5 MUHAMMET AYDIN
ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ
1 HAYDAR İLKER
2 MERİ ERBAY
3 EMİN GÜRTAN UYSAL
4 ALİ GÖLPUNAR
5 UFUK PONPE
GENÇ PARTİ
1 YAŞAR AKGÜN
2 NİLGÜN İLBAY
3 FEYZİ YILMAZ
4 RECAİ KAVAK
5 ALİ ASKER SAĞCAN
DEMOKRAT PARTİ
1 MEHMET KEMAL AĞAR
2 MEHMET ORHAN PEKEL
3 ABDULKADİR TOLUÇ
4 SABAHATTİN BULUT
5 FEZA DİLEK SOLMAZ KIRCIMAN
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1 TAYFUN GÖGEN
2 OKTAY ÇİT
3 ORHAN BENEKLİOĞLU
4 AHMET VEYSEL ÇELİK
5 GÜVEN BALTA
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1 MUSTAFA GÜL
2 MEHMET YILDIZ
3 MEHMET AKİF ALADAĞ
4 ZÜLFÜ BİÇER
5 ABDULKERİM EFLATUN
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1 MEHMET NECATİ ÇETİNKAYA
2 HAMZA YANILMAZ
3 FARUK SEPTİOĞLU
4 TAHİR ÖZTÜRK
5 FEYZİ İŞBAŞARAN
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1 ÖMER YALÇIN CERİT
2 KEMAL HALİS
3 EMİNE KAHRAMAN
4 AYSEL ACAR
5 ZEHRA KISMET
BAĞIMSIZ
YUSUF BİÇER
HASAN ESEN
Diyarbakır:
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
1 ŞEYHMUS ELÇİ
2 BELGİN PINAR
3 MUSTAFA ÜMÜT ERONAT
4 ERCAN ÜŞEN
5 ZÜLKÜF CİNİVİZ
6 NAİF KILIÇ
7 ALİHAN KAŞDAŞ
8 İSMET ELÇİ
9 MEHMET İNEKÇİALİOĞULLARI
10 MEHMET YAŞAR ANTEPLİOĞLU
SAADET PARTİSİ
1 ALİ RIZA GÜRAN
2 CAFER ŞATIR
3 ABDULLAH VAHİP BADEMCİ
4 SADULLAH ERGÜN
5 MEHMET ŞERİF BARANOĞLU
6 MEHMET HANİFİ KILIÇ
7 MEHMET TOKAY
8 HÜSEYİN KAZAYLEK
9 MEHMET ERDOĞAN
10 MEHMET DİMDİK
İŞÇİ PARTİSİ
1 BAYRAM YURTÇİÇEK
2 MUHSİN VURAL
3 ULAŞ GENCER
4 MEHMET TEDİK
5 AHMET İNAL
6 ALİ EKEN
7 MEHMET ZÜLKİF BAYRAK
8 OSMAN ÖZBAY
9 SAKİNE DURGUN
10 BEKİR ERDOĞAN KOÇAK
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1 MESUT DEĞER
2 KAMİL AKAN
3 SIDDIK KARADENİZ
4 MEDENİ SEYREK
5 SİNAN TEKİN
6 MEMDUH GÜRCAN ÖZBAY
7 İLKNUR SAVCI
8 NAZIM TAŞ
9 MEHMET BEŞİR İPEKÇİ
10 MAHMUT ŞEVKETOĞLU
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ
1 SELAHATTİN ÇAKAR
2 HAKAN KARAGÖZLÜ
3 MEHMET ECE
4 ZÜLFİYE YILDIZ
5 BİRGÜL DEMİR
6 ÖZLEM İPEKİŞLEYEN
7 RAMAZAN EĞE
8 MEHMET ŞİRİN DENİZ
9 ALİ KEMAL AKÇAY
10 MAHMUT TATLI
ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ
1 MUSTAFA SITKI ÇİĞDEM
2 ZAKİRE FÜSUN SARSILMAZ
3 MEHMET ALİ ULUSOY
4 YALÇIN KÖSE
5 MEHMET TİRGİL
6 ÖZGÜR KARABAT
7 NAVRUZ ÖZSAYGI
8 SELÇUK SAMUR
9 ZAFER ÇAĞIRIR
10 VAHAP KUZU
GENÇ PARTİ
1 AYDIN İLDIZ
2 FARUK ZERAKİOĞLU
3 EBUBEKİR KARATAŞ
4 MEHMET HASİP BAYRAM
5 FADIL ÇELİK
6 SEZAYİ BEYAZİT
7 VEYSİ YAZGAN
8 MEHMET ULUK
9 NAFİYE ARSLAN
10 RECEP YAŞATAN
DEMOKRAT PARTİ
1 MEHMET SELİM ENSARİOĞLU
2 ABDURRAHMAN BAL
3 SUNA KEPOLU
4 ABBAS HÜSEYİNOĞLU
5 HASAN ERDEM
6 HAMDULLAH GÜLEKEN
7 KENDAL AK
8 EDİM AYAYDIN
9 MEHMET LÜTFİ GÜRBÜZ
10 MUSTAFA REŞİT BURKAN
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1 ABDULLAH ARZAKÇI
2 MUSTAFA KADER ALTAN
3 SUAT EVİN
4 METİN AKMEŞE
5 RECEP ALANLI
6 VEDAT AYDINALP
7 ARAP KOLUMAN
8 SADULLAH TUNCALP
9 BAYRAM DURMUŞ
10 AHMET DEMİR
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1 MEHMET MEHDİ EKER
2 KUTBETTİN ARZU
3 M.İHSAN ARSLAN
4 ABDURRAHMAN KURT
5 OSMAN ASLAN
6 ALİ İHSAN MERDANOĞLU
7 MAHMUT ERDOĞMUŞ
8 AYŞEGÜL JALE SARAÇ
9 MELİK ADNAN ÇELİK
10 MEHMET MURAT KABAR
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1 KURTULUŞ KILÇER
2 SELMA AKANSU
3 ORHAN MORDOĞAN
4 CEMAL SÜMER
5 AYHAN ALPAR
6 SELAHATTİN TURĞA
7 FATMA AÇIL
8 BEKİR TULUM
9 MELAHAT TEZEL
10 MEHMET GÜMÜSEL
BAĞIMSIZ
MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU
MUSTAFA ÜZÜLMEZ
AKIN BİRDAL
SÜLEYMAN ERGİN
TALHA EKİNCİ
MEHMET AYDIN
ÇETİN YILDIRIM
İBRAHİM HACIENSARİOĞLU
CEVDET ALTUNDAL
MURAT KAYA
ORHAN SAYGIN
MURAT ŞENYİĞİT
YILDIZ NAMDAR
KENAN ÇEKİÇ
RAHMİ KOÇAL
AYSEL TUĞLUK
SELAHATTİN DEMİRTAŞ
SEBĞATULLAH SEYDAOĞLU
MEHMET REŞAT ÇELİK
ENVER SUNGUR
NİL HAYAL DEMİRKAZIK
MAHMUT ORUÇ
MEHMET AZAT KAYAN
İBRAHİM AKSÖZ
NEVZAT ÖZDEMİR
YILMAZ ACU
MEHMET EMİN İNCEL
YÜCEL YENTÜRK
NURSEL AYDOĞAN
MUZAFFER TOY
NİHAT ARİF TEKİN
AHMET BİLGİN
FARUK TAŞİN
GÜLTAN KIŞANAK
MUSTAFA ERTÜRK
VAKIF İŞLER
Gümüşhane:
AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ
1 İRFAN OKTAY
2 ÖMER YILMAZ
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
1 İSMAİL KAYA
2 RECEP ULUTAŞ
SAADET PARTİSİ
1 NUH DURSUN OZAN
2 HÜSEYİN DUMAN
İŞÇİ PARTİSİ
1 CEMALETTİN KORKUT
2 ŞADAN TÜRKER
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1 CEVAD UYANIK
2 TÜLİN YÜCEL
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ
1 ZAFER OKUMUŞ
2 ŞENER AKSU
ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ
1 ÖZLEM AKBAŞ
2 HALİL İBRAHİM NİZAM
GENÇ PARTİ
1 NECDET İLHAN
2 İLHAMİ KARAGÜL
DEMOKRAT PARTİ
1 İSMAİL TAŞTAN
2 HALİS PARLAK
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1 NİHAT MÜŞTÜ
2 HASAN ARSLAN
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1 ENGİN ŞANLITÜRK
2 AKIN ÜSTÜN
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1 KEMALETTİN AYDIN
2 YAHYA DOĞAN
EMEK PARTİSİ
1 NAİME AKBAY
2 HAMZA ZEHİR
TÜRKİYE KOMÜNİST
1 NİLGÜN ATALAY
2 NADİR ÇETİN
BAĞIMSIZ
HUSREV ÖZEL
VECDET ERTEK
AYDIN MUTLU (ANKA)
(SÜRECEK)