Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Spor Futbol Süper Lig Fenerbahçe Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: Bu böyle gitmeyecek! - Fenerbahçe Haberleri
    • 1

     Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, İstanbul Fenerbahçeliler Derneği'nin açılışında açıklamalarda bulundu.

    • 2

     Ali Koç, birkaç gün içinde basın toplantısı düzenleyeceğini ve önemli açıklamalarda bulunacağını söyledi.

    • 3

     ALİ KOÇ: DERNEĞİMİZ HAYIRLI UĞURLU OLSUN

     Bahçeşehir’de açılışı yapılan İstanbul Fenerbahçeliler Derneği’nin tüm üyelerinin aynı zamanda Fenerbahçe Kulübü’nün kongre üyesi olduklarını öğrendiğini belirten Ali Koç, Türkiye’de başka hiçbir Fenerbahçe derneğinin bu özelliğini taşımadığını belirtti. Üyelere seslenen Başkan Ali Koç, "Yeni derneğimiz hayırlı, uğurlu olsun. Dernekler, Fenerbahçe için maddi ve manevi bir zenginlik. Kurulmadan önce bile pek çok etkinliğe imza atmış bir dernek burası. Sponsorlukta da kulübün yanında oldunuz. Sizin sayenizde bize sponsor olan herkese teşekkür ediyorum. Desteklerinizin artarak devam etmesini, bu güzel mekanda sarı-lacivert başarılarla dolu anlara tanıklık etmenizi dilerim" şeklinde konuştu.

    • 4

     "HER ANLAMDA YERLERDEYİZ"

     Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Süper Lig’de yaşanan rekabetle ilgili sıra dışı ifadeler kullandı. Ali Koç, "Bugün futbolun geldiği nokta, her anlamda, medya, taraftar, yönetenler, yöneticiler, federasyonlar, hakemler... Her anlamıyla ne yazık ki yerlerdeyiz. İster istemez bu girdabın içine giriyorsunuz. Sportif rekabet mi yapıyoruz, çirkinlik rekabeti mi yapıyoruz, iletişim savaşı mı yapıyoruz, belli değil. Bu gidişat böyle gitmeyecek. Böyle devam ederse Fenerbahçe için her türlü zorluk önüne çıkacaktır. Birçok sebebi var" dedi.

    • 5

     Başkan Ali Koç, 3-4 gün içinde bir televizyon kanalında önemli açıklamalarda bulunacağını da dile getirerek, "Şampiyonluk, iyilik, kötülük, adil rekabet vs vs. Birkaç gün içinde bir basın toplantısı ya da bir televizyon programı olacak. Beni orada iyi dinleyin. Fenerbahçe'nin her türlü başarısı pek çok zorluk altında olmuştur" sözlerini sarf etti.

    • 6
    Yazı Boyutu
    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ
    Habertürk Anasayfa