Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Bilgi Yaşam Reyting sonuçları açıklandı mı? 9 Temmuz dünün reyting sonuçlarına göre birinci kim oldu? En çok izlenen yapım hangisi?
    • 1

     Reyting sonuçları, televizyon seyircilerinin gündemindeki yerini aldı. Dün akşam ekranlara gelen diziler, programlar ve ana haber bültenleri arasında kıyasıya bir rekabet yaşandı. TRT1'de UEFA EURO 2024 Avrupa Şampiyonası Yarı Final Karşılaşması 'İspanya-Fransa' Tv8'de MasterChef yayınlandı. İşte, reyting sonuçları ile dünün 9 Temmuz AB ve total reyting sıralaması...

    • 2

     9 TEMMUZ REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

     9 Temmuz reyting sonuçları henüz açıklanmadı. Sonuçlar açıklandıktan sonra haberimiz içerisine eklenecektir.

    • 3

     GEÇTİĞİMİZ HAFTANIN SONUÇLARI

     Total'de reyting listesinin ilk sırasında Avusturya Türkiye UEFA EURO 20254 Karşılaşması, ikinci sırada Romanya Hollanda Karşılaşması, üçüncü sırada Euro 2024 Kupa Saati yer aldı.

     AB'de birinci sırada Avusturya Türkiye UEFA EURO 20254 Karşılaşması, ikinci sırada Romanya Hollanda Karşılaşması, üçüncü sırada Euro 2024 Kupa Saati yer aldı.

     20+ABC1 grubunda ise birinci sırada Avusturya Türkiye UEFA EURO 20254 Karşılaşması, ikinci sırada Romanya Hollanda Karşılaşması, üçüncü sırada Euro 2024 Kupa Saati yer aldı.

    Yazı Boyutu
    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ
    Habertürk Anasayfa