Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Ünlü oyuncu Emine Ün aşkını böyle ilan etti! - Magazin haberleri
    • 1

     Emine Ün ve Tolga Karakaş, 9 yıllık evliliklerini geçtiğimiz sene sonlandırmıştı.

     Ünlü oyuncu, "Her şey insanlar için... Eşim Tolga ile tatlılıkla ve tüm güzellikleri dileyerek, beraber ortak düşüncemiz neticesinde yollarımızı ayırmanın doğru olduğuna karar verdik. Bu dünyada ve ahirette dualarımız, birbirimiz için her zaman birdir" ifadelerini kullanarak ayrılığı duyurmuştu.

    • 2

     İŞTE YENİ SEVGİLİSİ

     Emine Ün, yeni bir aşka yelken açtı. Ün, 45. doğum gününde Ayk Karakulakyan ile fotoğrafını paylaşarak birlikteliğini ilan etti.

     Ün'e takipçilerinden tebrik mesajları gelirken, oyuncunun Emre Kınay ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Duru da fotoğrafa 'kalp' emojisi koydu.

    • 3

     ÇİFTE İHANET İDDİASI

     Öte yandan Emine Ün ve Tolga Karakaş hakkında şaşırtıcı bir iddia ortaya atılmıştı. Karakaş'ın, Emine Ün'ü kardeşi Mine Ün ile aldattığı ileri sürülmüştü.

    • 4

     İddiaya göre iş ortaklığıyla başlayan ilişki aşka döndü ve Ün kardeşler aralarındaki bağları kopardı. Basına yansıyan haberler sonrasında Emine Ün ve Tolga Karakaş cephesinden açıklamalar geldi.

     "İDDİALARA GERÇEK DIŞI, İFTİRA"

     Basına yansıyan iddialar sonrasında Tolga Karakaş, avukatı aracalığıyla bir açıklama yaptı.

     Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

     Müvekkilimiz Tolga Mustafa Karakaş hakkında kamuoyuna yansıyan haksız suçlamalar ve ağır ithamlar içeren haberleri şaşkınlık ve üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Müvekkilimiz Tolga Mustafa Karakaş ve eski eşi Emine Ün, 1 yıl önce saygı ve hoşgörü sınırları içinde anlaşmalı olarak boşanmışlardır. Boşanmanın üzerinden 1 yılı aşkın süre geçmiş olmasına rağmen halen müvekkilimiz Tolga Mustafa Karakaş'ın onur, şeref ve saygınlığını zedelemeye yönelik haber ve paylaşımlar yapılmaktadır.

     Yapılan haber ve paylaşımların tamamı iftira niteliğinde olup, müvekkilimiz eski eşinin hem bir anne olması hem de bir kadın olması sebebiyle bu zamana kadar birçok duruma sessiz kalmıştır. Hiçbir platformda boşanma süreci ve nedenleri ile ilgili paylaşımda bulunmamıştır.

     Kamuoyuna yansıyan müvekkilimizin itibarını zedelemeye yönelik bu haber ve paylaşımlara karşılık tarafımızca açıklamada bulunma zarureti doğmuştur. Müvekkilimiz Tolga Mustafa Karakaş'a yönelik onur, şeref ve saygınlığını zedeleyeci her türlü paylaşıma karşı ilgili yasal yollara başvuracağımızı kamuoyuna saygımızla bildirmekteyiz.

     Av. Gülden Ünsal Bıyıkoğlu.

    • 5

     "AYRILIK NEDENİ ÜÇÜNCÜ KİŞİLER DEĞİL"

     Eski eşinin açıklamalarının ardından Emine Ün de suskunluğunu bozdu. Ünlü oyuncu avukatı aracalığıyla yazılı bir açıklamada bulundu:

     Öncelikle belirtmek gerekir ki müvekkil Emine Ün ve eski eşi Tolga Mustafa Karakaş, herhangi bir üçüncü şahsın dahili olmaksızın, saygı ve hoşgörü çerçevesinde anlaşarak evliliklerini sonlandırmışlardır.

     Müvekkil ailevi birtakım sebeplerle bir süredir iletişim içinde olmadığı kardeşi Mine Ün'ün özel hayatıyla ilgili bilgi sahibi olmadığı gibi, hiçbir ihtilaf içinde olmadığı eski eşi Tolga Mustafa Karakaş'ın özel hayatı hakkında da herhangi bir bilgiye sahip değildir.

     Söz konusu haberler müvekkil bakımından son derece üzücü ve yaralayıcı iken bu haberlerin müvekkilin gündeme gelme çabası olarak lanse edilmesi müvekkilin üzüntüsünü daha da arttırmıştır.

     Hiçbir ilgi ve bilgiye sahip olmadığı kişi ve olaylarla birlikte bahsi geçen haberlere konu edildiği için manen ziyadesiyle zarar görmüş olan müvekkilin bundan böyle manevi menfaatlerini zedeleyecek her türlü haksız eylem, haber ve açıklamanın takipçisi olacağımızın bilinmesini isteriz.

     Ayrıca sosyal medyada yer alan bazı haber görsellerinde müvekkil Emine Ün'ün diğer kız kardeşi olan müvekkil Duygu Ün'ün fotoğraflarının paylaşılması hususuyla ilgili hukuki ve cezai her türlü dava ve şikayet gakkımızı da kullanacağımızı bu vesileyle bildiririz.

     Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

     Emine Ün ve Duygu Ün Vekili Av. Eda Salman.

    • 6

     'YANLIŞ ANLAŞILMA OLMASIN'

     Tolga Karakaş, geçtiğimiz yıl Mine Ün ile birlikte görüntülenmiş, "Yanlış anlaşılma olmasın. Yanımdaki hanımefendi Emine Hanım'ın kız kardeşidir" demişti.

    • 7

     Emine Ün, 2003–2009 yılları arasında meslektaşı Emre Kınay ile evlilik yaşamıştı.

     Ün ve Kınay'ın bu evliliğinden Duru adında kızları dünyaya gelmişti.

    Haberi Hazırlayan: Aytekin Teker

    BURÇLAR

    Şurada Paylaş!
    Yazı Boyutu

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ

    Habertürk Anasayfa