İşte haftanın hakemleri!
Spor Toto 2. Lig 20. hafta ve Spor Toto 3. Lig'de 24. hafta maçlarını yönetecek hakemler belli oldu...
Spor Toto 2. Lig'de 20. hafta maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, tamamı saat 13.30'da başlayacak 2. Lig beyaz ve kırmızı gruplarda 20. hafta maçlarını yönetecek hakemler şunlar:
Beyaz Grup
Yarın:
Ofspor-Pendikspor: Eser Birinci
12 Şubat Pazar:
Konya Torku Şekerspor-BUGSAŞ Spor: Ali Karatutlu
Tokatspor-Bozüyükspor: Ali Şükrü Beldüz
Gaziosmanpaşaspor-Turgutluspor: Mehmet Güngör
Diyarbakırspor-Tepecikspor: Mehmet Fatih Gökçe
Balıkesirspor-Şanlıurfaspor: Ercan Hellaç
Yeni Malatyaspor-Çorumspor: Osman Yiğit Uzer
Altay-İskenderun Demir Çelikspor: Abdulkadir Bitigen
Kırmızı Grup
Yarın:
Beypazarı Şekerspor-Kırklarelispor: Ali Zağlı
12 Şubat Pazar:
Fethiyespor-Alanyaspor: Onur Karabaş
Körfez Futbol Kulübü-Altınordu: Yaşar Kemal Uğurlu
Çankırıspor-Bandırmaspor: Zafer Demir
Adana Demirspor-Eyüpspor: Ali Palabıyık
Sarıyer-Kızılcahamamspor: Alper Ulusoy
Denizli Belediyespor-Ünyespor: H. Hüseyin Yıldırım
Spor Toto 3. Lig'de 24. hafta maçlarıını yönetecek hakemler belli oldu.
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından yapılan açıklamaya göre, 3. Lig 1, 2 ve 3. gruplarda tamamı saat 13.30'da başlayacak 24. hafta maçlarını yönetecek hakemler şunlar:
1. Grup
12 Şubat Pazar:
Keçiören Sportif-İnegölspor: Mehmet Nevzat Adal
Manavgat Evrensekispor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor: Mehmet Güven
Kırıkhanspor-Ümraniyespor: Fayat Bakan
Akçaabat Sebatspor-Gebzespor: Cihan Burgan
Menemen Belediyespor-Sandıklı Belediyespor: İlkay Aydın
Elazığ Belediyespor-Lüleburgazspor: Hakan Gültepe
13 Şubat Pazartesi:
Kırıkkalespor-Beşikdüzüspor: Hüseyin Çiftsüren
Bayrampaşaspor-Gümüşhanespor: Volkan Çetinkaya
Hacettepe-Belediye Vanspor: Ekrem Gerginci
2. Grup
12 Şubat Pazar:
Karsspor-Erganispor: Şerif Bayram
Sivas Dört Eylül Belediyespor-OYAK Renaultspor: Oğuz Kaan Turan
İskenderunspor 1967-Kepez Belediyespor: Öner Fırat
Gölcükspor-İstanbulspor: Yavuz Çetin
Küçükçekmecespor-Arsinspor: Sedat Sert
Yalıspor-Kahramanmaraşspor: Burak Astar
Maltepespor-Kilimli Belediyespor: Ferdi Uludağ
Nazilli Belediyespor-Belediye Bingölspor: Sertan Bakan
Batman Petrolspor-Keçiörengücü: Muhammet Başkan
3. Grup
12 Şubat Pazar:
Siirtspor-Erzurum Büyükşehir Belediyespor: Ozan Soykan
Afyonkarahisarspor-Çarşambaspor: Serkan Tokat
Darıca Gençlerbirliği-Aydınspor 1923: Özer Bektaş
Yimpaş Yozgatspor-Pazarspor: Serdar Karakaş
Sancaktepe Belediyespor-Tekirova Belediyespor: Recep Duru
Bursa Nilüferspor-Dardanelspor: Adnan Güngördü
13 Şubat Pazartesi:
Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Ankara Demirspor: Mehmet Karanlık
Anadolu Üsküdar 1908-Hatayspor: Ferhan Kestanlıoğlu
Araklıspor-Beylerbeyi: Özgür Aygün
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, tamamı saat 13.30'da başlayacak 2. Lig beyaz ve kırmızı gruplarda 20. hafta maçlarını yönetecek hakemler şunlar:
-Beyaz Grup-
Yarın:
Ofspor-Pendikspor: Eser Birinci
12 Şubat Pazar:
Konya Torku Şekerspor-BUGSAŞ Spor: Ali Karatutlu
Tokatspor-Bozüyükspor: Ali Şükrü Beldüz
Gaziosmanpaşaspor-Turgutluspor: Mehmet Güngör
Diyarbakırspor-Tepecikspor: Mehmet Fatih Gökçe
Balıkesirspor-Şanlıurfaspor: Ercan Hellaç
Yeni Malatyaspor-Çorumspor: Osman Yiğit Uzer
Altay-İskenderun Demir Çelikspor: Abdulkadir Bitigen
-Kırmızı Grup-
Yarın:
Beypazarı Şekerspor-Kırklarelispor: Ali Zağlı
12 Şubat Pazar:
Fethiyespor-Alanyaspor: Onur Karabaş
Körfez Futbol Kulübü-Altınordu: Yaşar Kemal Uğurlu
Çankırıspor-Bandırmaspor: Zafer Demir
Adana Demirspor-Eyüpspor: Ali Palabıyık
Sarıyer-Kızılcahamamspor: Alper Ulusoy