Milletvekili geçici listeleri belli oldu(8)
Yüksek Seçim Kurulu, 22 Temmuz'daki genel seçime ilişkin geçici milletvekili aday listelerini ilan etti.
ABONE OLAYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ
1 HALİL BEKLEVİÇ
2 RAMAZAN ALTUNTEPE
3 HALİL İBRAHİM ÜNSAL
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
1 HARUN GÖKSEL
2 YUSUF TIKIR
3 NEVZAT AYDIN
SAADET PARTİSİ
1 NİHAT ALTIPARMAK
2 NURİ ÇİÇEKDAL
3 MAHMUT KARACA
İŞÇİ PARTİSİ
1 HASAN AKŞEN
2 ZÜLFİKAR CEM YILDIRIM
3 ALİ KUŞ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1 ORHAN ERASLAN
2 NACİYE YILMAZKARAOSMANOĞLU
3 ÇİNAR TEKTEN
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ
1 ABDULLAH KERİM İŞERİ
2 MEHMET KARABAŞ
3 MUSTAFA NACİ BİLGİÇ
ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ
1 SABRİ FERHAT DAĞOĞLU
2 ÖNSEL AL
3 ARİF ŞEKER
GENÇ PARTİ
1 RIFAT YÜZBAŞIOĞLU
2 NİLGÜN YILDIZ
3 AYFER SARIKAYA
DEMOKRAT PARTİ
1 NAİM OSMAN EREM
2 ATİLA YILDIZ
3 RADİYE CANKÜRTÜNCÜ
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1 CENGİZ ÖZLÜ
2 KAAN ÇAĞLAR
3 İLKNUR CANTÜRK
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1 MÜMİN İNAN
2 AHMET ERMİŞ
3 MAHİDE YARAMIŞ
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1 İSMAİL GÖKSEL
2 MUHARREM SELAMOĞLU
3 ZAFER AYDIN ECEMİŞ
EMEK PARTİSİ
1 ALİ YİĞİT
2 DİLEK ASLAN
3 EMİNE UĞUR
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1 ÖZLEM ŞEN ABAY
2 NEZİHE ÖZDEMİR
3 ALİ İHSAN GÜLTEKİN
BAĞIMSIZ
AKIN GÖNEN
BÜNYAMİN KARATAŞ
Kütahya:
SAADET PARTİSİ
1 SÜLEYMAN CANAN
2 ŞÜKRÜ YILMAZ
3 HALİL KÜPÇÜ
4 MEHMET ÜNAL
5 MEHMET ÖZDEMİR
6 HALİL HAMZAOĞLU
İŞÇİ PARTİSİ
1 VİLDAN KAYACAN
2 NİZAMETTİN CENGİZ
3 MUHARREM YÜCEL
4 AHMET KARATEPE
5 SELAHATTİN ÖTER
6 AYŞE BATI
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1 NİYAZİ DOĞANSOY
2 İSMAİL TÜNÜR
3 DURSUN UZUN
4 ŞEREF HAN
5 NECDET GÜVEN
6 GÖNÜL KILIÇ
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ
1 İSMAİL TOPCU
2 SABİHA SAYAN
3 AHMET ONAR
4 MERAL KILIÇ
5 GADİR BURAK BULUT
6 AYNUR GÜLÇİNER
ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ
1 FATMA ERGÜN
2 AYŞE MÜNEVVER YEŞİL
3 NAZMİ GÖKÇELİ
4 KAZIM YAMAN
5 HÜSEYİN ÇALIŞKAN
6 MEHMET ALİ ŞAHİN
GENÇ PARTİ
1 SEYFETTİN AYÇİÇEK
2 EKREM KÖSE
3 ALİ EKREM ERDEMİR
4 HÜLYA ALBAYRAK
5 AYFER MISIRDALI
6 NAZMİ ÇORUH
DEMOKRAT PARTİ
1 AHMET ŞANLI
2 YILMAZ DURMAZ
3 İBRAHİM AYAŞLI
4 YÜKSEL TÜYSÜZ
5 ASLAN ATEŞ
6 HASAN HIFZI GÖNCÜ
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1 PİYALE EKBER TONGUR
2 FAZIL FEDAKAR ŞENGÜL
3 CENGİZ ÇELİK
4 YAŞAR RIZA DİNÇKAL
5 MURAT YILDIRIM
6 ÖZGÜR TOKMAK
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1 ALİM IŞIK
2 AHMET ERBAŞ
3 SEYDİ KARAKUŞ
4 SEYİT ALİ KAPLAN
5 ZEKİ ATSIZ
6 İSMAİL ŞENOL
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1 SONER AKSOY
2 İSMAİL HAKKI BİÇER
3 HÜSNÜ ORDU
4 HASAN FEHMİ KİNAY
5 HÜSEYİN TUĞCU
6 ALAETTİN GÜVEN
EMEK PARTİSİ
1 EBRU ATAKAN ÖZTATAR
2 ELİF DAŞDELEN
3 SUNA ŞEN
4 ÜLKÜ AKKAYA
5 SERPİL TÜRKOĞLU
6 FATMA ÖZÜPAK
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1 NİHAT BAŞ
2 SİBEL TOPALOĞLU
3 DENİZ YILMAZGİL
4 GEYSU GÜLERYÜZ KILIÇ
5 TULUĞ SUNAL
6 ÖZCAN GÜÇLÜTÜRK
BAĞIMSIZ
ATİLA UĞUR
ALİ İHSAN ÖZDEN
YAŞAR HORATA
ZİYAETTİN TOKYAY
HAMDİ ÖZTÜFEK
İCLAL NİMSİ
Ordu:
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
1 İSMAİL ÇAKIR
2 YUNUS KURU
3 MUAMMER BELEN
4 ERTAN YILMAZ
5 TAŞKIN KILIÇ
6 BÜLENT ÇELİK
7 ŞEVKET KIRCA
SAADET PARTİSİ
1 VEYSEL İLHAN
2 NECATİ SEZGİN
3 ERKAN TEMİZ
4 AHMET FİDAN
5 MEHMET BELEN
6 ADEM AKBULUT
7 HARUN TUNÇ
İŞÇİ PARTİSİ
1 GÜRCAN KELDÜŞ
2 ŞADİ GENÇ
3 MUHARREM ERİŞMİŞ
4 ŞÜKRÜ SEVİNDİK
5 HAYRETTİN KIRCA
6 AYDIN ÇAVUŞLU
7 KÖKSAL AKMAN
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1 RAHMİ GÜNER
2 ADİL KARAOĞLANOĞLU
3 AZİZ EKŞİ
4 İRFAN YILDIZ
5 SÜLEYMAN ÇELENK
6 CEMİL GÖRMÜŞ
7 METANET ÖZTÜRK
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ
1 SALİH ERDOĞAN
2 İSA ERKUT ŞENSEDA
3 NURTEN DİLAVER
4 MEHMET HAZNEDAROĞLU
5 ALİ AYDINER
6 YAŞAR TİNCİ
7 NÜVİT AYDIN
ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ
1 HÜSEYİN UYGUN
2 RASUL ŞAHİN
3 AHMET YAŞAR SÖNMEZ
4 FATMA KILIÇ
5 ŞENAY YEŞİLYURT
6 ŞULE YAŞAR
7 SÜLEYMAN COŞKUN
GENÇ PARTİ
1 GÜNER SAĞRA
2 OKAN ÖZOĞLU
3 AHMET DUMAN
4 AKİF GENÇ
5 MUSTAFA UÇAR
6 OYA ÇAKIR
7 MEHMET DEMİRER
DEMOKRAT PARTİ
1 FADIL ÜNVER
2 SÜHA TOPALOĞLU
3 HAYRULLAH ULUSOY
4 MEHMET YILDIRIM
5 ALİ HİKMET BACINOĞLU
6 ARSLAN YÜKSEL
7 EMİNE KARAMAN
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1 İLKNUR ARICAN
2 İBRAHİM ÇAKIR
3 HİDAYET DEMİRCİOĞLU
4 MEHMET AKİF TEKİNŞEN
5 CEMALETTİN GÜL
6 BARIŞ TOLAN
7 MEDİHA TUNA
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1 RIDVAN YALÇIN
2 YENER YILDIRIM
3 MURAT ÇIRAKLI
4 İSMAİL FARUK AKSU
5 OSMAN KAYGI
6 MURAT ATEŞ
7 TÜRKAN HACALOĞLU
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1 MEHMET HİLMİ GÜLER
2 EYÜP FATSA
3 ENVER YILMAZ
4 MUSTAFA HAMARAT
5 AYHAN YILMAZ
6 ABDURRAHMAN TOMAKİN
7 HASAN KARAOĞLAN
EMEK PARTİSİ
1 HİKMET POYRAZ
2 SELİM ALP
3 TUNÇAY ZENGİN
4 ZAFER KAYA
5 YUSUF KAYA
6 AYŞE BULUT
7 HATİCE İLDAN
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1 AYSEL GÜNEYSU
2 YETER YEŞİM YILDIRIM
3 HİKMET KARAKOÇ
4 ZİKRİ DEMİRÖZ
5 CEMAL İNCEDERE
6 ERDAL ÖZYURT
7 ARZU ALDANMAZ
BAĞIMSIZ
CAHİT IŞIK
BÜLENT AKYÜREK
ADNAN TEMEL
İSMAİL GÜNEY
HASAN GÜZEL
MUHAMMET SERHAN TAŞCI
ALİ ŞAHİN BACINOĞLU
Muş:
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
1 NURULLAH TANRIVERDİ
2 ZEKERİYA ŞABA
3 ADİL TOKGÖZLÜ
4 ÖZER DEMİRAY
SAADET PARTİSİ
1 MUHİTTİN AYTUNÇ
2 MEHMET SALİH KILIÇARSLAN
3 SADIK AYDIN
4 EBUBEKİR ARDİL
İŞÇİ PARTİSİ
1 GÜLTEN KÖYÜSTÜ
2 YUSUF BİNGÖL
3 CELAL KÖÇKAR
4 YUSUF ATİLA
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1 MEHMET ŞERİF ERTUĞRUL
2 MAŞALLAH DEVRİM
3 MEHMET TAN
4 ABDULLAH ACAR
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ
1 NECDET DUYMUŞ
2 MAŞALLAH YENİLMEZ
3 CELAL SEVEN
4 SAİM DEVRİM
GENÇ PARTİ
1 KIYAS GÜRESMER
2 MAHMUT TEKİN
3 HAKİM YILDIZ
4 ALİCAN AKTAŞ
DEMOKRAT PARTİ
1 MEHMET EMİN ŞİMŞEK
2 FEHMİ COŞKUN
3 TAHSİN KILIÇ
4 ERCAN AKTAŞ
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1 ESAT AKTI
2 VEYSİ DEMİRHAN
3 SÜLEYMAN DİNÇER
4 NİZAMETTİN YÜCE
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1 MUHLİS KARSLI
2 SALİH KALE
3 MEHMET EMİN ÇAVUŞ
4 ERDAL ÖZDEMİR
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1 MEDENİ YILMAZ
2 SERACETTİN KARAYAĞIZ
3 FARUK IŞIK
4 SADETTİN KILIÇ
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1 TONGÜÇ ÖZDEMİR
2 BÜLENT GİLGİL
3 HALİL DAŞBAŞ
4 MEHMET ARABACI
BAĞIMSIZ
AHMET KAYA
DERVİŞ ÇAKI
SIRRI SAKİK
ZEKİ EKER
İHSAN COŞKUN
M. NURİ YAMAN
ERKAN KEMALOĞLU
ESAT KAYA
İzmir 2. bölge:
AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ
1 COŞKUN UYSAL
2 MUSTAFA ADMAN
3 SEYRAN TURAN
4 AKIN SÜMER
5 ADNAN DERYA
6 GÜLŞEN TURAN
7 MUSTAFA GÜNDÜZ KAPANCIOĞLU
8 ÖMER CAN
9 FERUDUN AKSU
10 ERDOĞAN KARAKAŞ
11 MUSTAFA TAMER ZİYALAN
12 ŞENOL BİTİN
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
1 AHMET KURT
2 NEVZAT ELÇİN
3 KAZIM ÇETİN
4 MUSTAFA BAYSAL
5 İBRAHİM BERK
6 YUNUS KILIÇ
7 ADEM BİRİNCİ
8 HALUK ÇOK
9 YUNUS ŞİMŞEK
10 HALİL SAKA
11 YASİN KAHRİMAN
12 FATİH YASIT
SAADET PARTİSİ
1 BAYRAM SAKARTEPE
2 MESUT DAĞ
3 TURHAN TUTUMLU
4 BÜRHANETTİN BARBAK
5 RAMAZAN ULUSOY
6 İBRAHİM ORAKÇI
7 VEDAT KOLUKISA
8 ŞEVKİ ATİK
9 NEVZAT KARAVAN
10 İSMET DAĞLI
11 İBRAHİM YILDIZ
12 YÜKSEL KIĞILCIM
İŞÇİ PARTİSİ
1 ORHAN AYBER
2 MEHMET BEDRİ GÜLTEKİN
3 PINAR GÜL
4 YALÇIN BÜYÜKDAĞLI
5 ERDOĞAN ÖZER
6 SABRİ YAVUZ DALOĞLU
7 HASAN ATİLLA TÜRKÖZ
8 BEKTAŞ ÖZKOLAÇIK
9 DİLEK ASLANBOĞA
10 SAMİ ŞEN
11 ETHEM BOYACI
12 MEHMET KÖSTÜK
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1 KIVILCIM KEMAL ANADOL
2 OĞUZ OYAN
3 RECAİ BİRGÜN
4 MEHMET ALİ SUSAM
5 CANAN ARITMAN
6 SELÇUK AYHAN
7 ERTAM ÖZEN
8 RAHMİ AŞKIN TÜRELİ
9 CENAP BÖRÜHAN
10 OSMAN MERT
11 MURAT BAKAN
12 SONGÜL GÖK
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ
1 EROL ŞAŞMAZ
2 SABRİ SEVENOĞLU
3 AJLAN AKATLAR
4 NURCAN KIZAK
5 İDEL ERKOL
6 YASEMİN YUNATCI
7 SEDAT SEVER
8 UĞUR BORAN
9 İPEK TANIK
10 MELDA YAŞAR
11 LEYLA TÜRKOĞLU
12 ŞENOL SEZEN
ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ
1 GÜLERMAN GÜLTEPE
2 KAZIM CEYLAN
3 İNCİ AKDENİZ
4 MURAT MUHTAR
5 İÇİM UZUN
6 EROL ÇIRAK
7 REFİYE FUNDA MUTAF
8 İBRAHİM DİNÇER
9 FATMA YALÇINKAYA
10 MESUT BAŞOL
11 HATİCE MORKAYA
12 SUAT ÇELEBİ
GENÇ PARTİ
1 MUŞTAK AYVAZ
2 ARZU KARAKADILAR
3 CENGİZ ÜRETMEN
4 CEM HATUNOĞLU
5 SERHAN ŞEN
6 FAİK HAKAN ARKANT
7 MEHMET KANBUR
8 KADRİYE GEZER
9 HAYRETTİN SUNAY
10 ENDER DADAŞ
11 BERNA EKER
12 ZAFER AKALIN
DEMOKRAT PARTİ
1 BURHAN ÖZFATURA
2 EMİN DİNLETEN
3 CEVAT KIRKPINAR
4 AHMET KOCAAĞA
5 BEHİCE YILDIZ ÜNSAL
6 İBRAHİM MUHSİN ERDEM
7 REFİK DİKER
8 TANSU TURGUT
9 MUSTAFA OĞUZ TOSUNLAR
10 GÜL ERZEYBEK
11 MUZAFFER İPEK
12 SÜHEYLA GÜLEK
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1 CEM TOKER
2 MEHMET MÜNİP GÜNAYDIN
3 HASAN CAN
4 MEHMET TAŞ
5 ARİFE TÜRKSEVER
6 NEJAT YILDAN
7 MELİH KERPİŞÇİ
8 MAHMUT ZERAFET
9 ALİ TOSUN
10 ALİ UĞUR ERTAN
11 İRFAN MALA
12 REMZİYE ÜSTÜN
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1 AHMET KENAN TANRIKULU
2 KAMİL ERDAL SİPAHİ
3 FÜSUN KOROĞLU ÇORAPÇIOĞLU
4 EBUZER ÖZGÜR ÇAKMAK
5 TARCAN ÜLÜK
6 VEYSEL ŞAHİN
7 MURAT KOÇ
8 ATIF YURDAKUL
9 CENGİZ SERT
10 İLHAN CEMAL KÖYMEN
11 SELAHATTİN HASEKİ
12 SÜNDÜS UZUN
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1 MEHMET VECDİ GÖNÜL
2 İSMAİL KATMERCİ
3 TAHA AKSOY
4 ERDAL KALKAN
5 ZEKERİYA AKÇAM
6 NEBAHAT YANGÖZ
7 MEHMET DUMAN
8 CEMAL ÖZTÜRK
9 MUSTAFA ÖZKENT
10 UĞUR TÜRKAN
11 ÖZEN KIZILIRMAK
12 ALİ ASLAN
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1 AYGÜL CANKURTARAN
2 SELMA ERASLAN
3 ALİ SAN
4 HALİL BOZKURT
5 MEHMET ORTAKAYA
6 VEDAT VARDAR
7 HALE TÜBLEK
8 ALİ ERTAN
9 BAYRAM TÖRE
10 AHMET ERHAN ORMAN
11 ÖZCAN DİNÇSOY
12 ARİF SAMİ ÇETİN
BAĞIMSIZ
ARZU BADEM
MEHMET BAYINDIR
AHMET SUBAŞI
MEHMET MUHDİ ASLAN
ALAETTİN EPÖZDEMİR
GÖKÇE YILDIZ
MEHMET ALTAYLI
CELAL GÖRMÜŞ
BİLGE CONTEPE
SUAT ARAS
ÖMEROSMAN KORKMAZ
AHMET FEHMİ IŞIKLAR
HALİS ERGEN
MUSTAFA ROLLAS
KARAKOÇ CAM
Kahramanmaraş:
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
1 ZÜHTÜ KAZANCI
2 SADIK AKSAKAL
3 DURDU MEHMET
4 MURAT KAZANCI
5 SERDAL KARADENİZ
6 AHMET ÇOKBEKLER
7 KAZIM BODUR
8 SENAR ERDOĞANYILMAZ
SAADET PARTİSİ
1 MUSTAFA KAMALAK
2 ÖMER POLAT
3 AHMET BAHAR
4 İBRAHİM HACIİBRAHİMOĞLU
5 MEHMET TAHİR GÖREN
6 NAZAN DİNÇASLAN
7 MUSTAFA TÜTEN
8 ZEKERİYYA AYDOĞAR
İŞÇİ PARTİSİ
1 ÜLKÜ EREN
2 ŞIHSAİT KIRMIZI
3 CAFER SİNCER
4 HACI DERDİYOK
5 ABDULLAH YOKUŞ
6 ABAS YILDIRIM
7 HASAN TEMİZSOY
8 MUSTAFA CANTEN
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1 DURDU ÖZBOLAT
2 ALAİTTİN GÜLTEKİN YAZICIOĞLU
3 KİBAR ÖZDEMİR
4 SELİM SÜMEN
5 MEHMET ENGİZEK
6 SALMAN BAKAY
7 DOĞAN ARSLAN
8 VEYSEL YILMAZ
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ
1 TEVFİK YOLTAŞ
2 BEKİR KANAY
3 NURSEN BAŞTAŞKIN
4 HACİ ÇIRAK
5 MÜYESSER BAŞLAR
6 MÜJDAT URAL
7 MELEK YERLİKAYA
8 NUR GÜLEN
ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ
1 MUHİTTİN SÜMBÜL
2 HASAN GÜRSES
3 MEHMET LÜTFİ YALÇINKAYA
4 ALİ GÜMÜŞ
5 KADRİYE NEVAY SAMER
6 NİZAMETTİN AKTEPE
7 ATIF AYDIN
8 HÜSEYİN YILDIRIM
GENÇ PARTİ
1 MAHİR GÜRLER
2 SEVİL KAÇMAZ
3 MURAT ALGERİ
4 ÖMÜR LÜTFİ SUNGUR
5 ORHAN KURU
6 TÜRKAN ÇEKDİ
7 LEYLA AKTEMUR
8 AYŞE ESKİCİ
DEMOKRAT PARTİ
1 HALİL ASLAN
2 TAHSİN TÜRKÇAPAR
3 MUSTAFA EVLİYA
4 CAFER GÜÇLÜ
5 SEYLAN YAZ
6 BERTAN DOĞAN
7 GÜL AYŞE YETMEZ
8 MEHMET SAİT YARDIMCI
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1 MEHMET AKİF PAKSOY
2 KERİM YILMAZ
3 FARUK ATLI
4 FİKRET SOYER
5 ALİ DOĞAN
6 SELMAN ÖZDOĞAN
7 HÜSEYİN CAHİT GÖKŞEN
8 ŞULE ARIKAN
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1 MEHMET SAĞLAM
2 VEYSİ KAYNAK
3 NEVZAT PAKDİL
4 AVNİ DOĞAN
5 FATİH ARIKAN
6 CAFER TATLIBAL
7 SITKI GÜVENÇ
8 SABRİ T. KAHRAMAN
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1 ULAŞ ÇAM
2 MUHTEREM ÇAĞLAR
3 NURAY DUMAN
4 SAİME KARADENİZ
5 ENİS İPEKSAÇ
6 PELİN İPEKSAÇ TUĞCU
7 SEBAHAT ÖZDEMİR
8 METİN CEYLAN
BAĞIMSIZ
BAYHAN BAKDUR
KEMAL YAVUZ
İLTER KUŞOĞLU
MAŞALLAH BİÇİCİ
MAHMUT ÖZBEK
İBRAHİM ÇİÇEK
HALİL KODAZ
İBRAHİM ÖZTÜRK
HİLMİ ŞAHBALLI
ALİ ÖZDEMİR
Rize:
AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ
1 YILMAZ ATAY
2 AHMET CENGİZ ÖZER
3 HÜLYA YUCA
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
1 HASAN PEÇE
2 SEDAT GERZ
3 KEMAL PEHLİVANLAR
SAADET PARTİSİ
1 METİN FAZLIOĞLU
2 NAZİM BAYRAKTAR
3 FATİH TEMİZKAN
İŞÇİ PARTİSİ
1 SİNA KAN
2 İMDAT TÜFEKÇİ
3 YILMAZ KENANOĞLU
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1 MEHMET HİKMET ASLANKAYA
2 HAYRETTİN ŞATIROĞLU
3 HACI ÖMER TİRYAKİ
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ
1 HASAN TAHSİN ÇERVATOĞLU
2 HAMDULLAH GÜNAYDIN
3 FATMA BAŞURAL
ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ
1 SEMİHA DULKADİROĞLU
2 NURDOĞAN DEMİR
3 İBRAHİM KARACA
GENÇ PARTİ
1 İSMET TÜYLÜ
2 HAKAN YAZICI
3 HALİM GETİR
DEMOKRAT PARTİ
1 KÖKSAL TOPTAN
2 BİRSEN UZUNHASANOĞLU
3 ZELKİF AKGÜL
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1 SEYFETTİN SERDAROĞLU
2 ŞAHİN CİVELEK
3 MUSTAFA KEMAL SOYDAN
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1 İBRAHİM KARTAL
2 CEVAT ÇİÇEK
3 İDRİS KANSIZOĞLU
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1 BAYRAM ALİ BAYRAMOĞLU
2 LÜTFİ ÇIRAKOĞLU
3 HASAN KARAL
EMEK PARTİSİ
1 NECMETTİN DURMUŞ
2 GÜLSÜM ZORLUCAN
3 EMRE GÜRKAN
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1 HASAN DERELİER
2 CEYLAN DEMİRCAN
3 RAHŞAN UZUN
BAĞIMSIZ
AHMET MESUT YILMAZ
Siirt:
AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ
1 BÜLENT HASBOLAT
2 FİGEN ÇALIŞKAN
3 HASAN YUCA
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
1 MEHMET KUTLU
2 CİHAT TEKİN
3 KADİR AKIN
SAADET PARTİSİ
1 İBRAHİM BİLGEN
2 NASRETTİN TAŞKESEN
3 ŞAHİN ARGUN
İŞÇİ PARTİSİ
1 HAYDAR EVİN
2 SAİT KARAHAN
3 MAHSUNİ AKGUŞ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1 NEVAF BİLEK
2 SELAMET ÖZASLAN
3 ŞAKİR SULA
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ
1 AYŞE KARAPINAR
2 ALİ İBRAHİM KÖKEN
3 SABRİ ÖZDEMİR
ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ
1 CEM ÇOBANLI
2 ALİ İHSAN GÖRMEZ
3 YUSUF PEKER
GENÇ PARTİ
1 MARUF KARATAŞ
2 HALİS GÜNGÖR
3 KEMAL YAŞAR
DEMOKRAT PARTİ
1 HADİ BİLEN
2 HAYRETTİN AKGÜN
3 ORHAN KİVERLİOĞLU AKSOY
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1 SADIK CELASİN
2 MEHMET ALTINDAĞ
3 VEYSEL SOYSAL
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1 RAMAZAN KALKAN
2 ARSLAN TÜKENMEZ
3 DAVUT ERTEK
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1 AFİF DEMİRKIRAN
2 MEMET YILMAZ HELVACIOĞLU
3 BAYRAM KIZILAY
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1 İÇİM BULGAN MERİÇBOYU
2 SERAP ÖZÇELİK
3 ABDULKADİR KAHRAMAN
BAĞIMSIZ
HASAN ÖNERYILDIZ
BİLAL VEYSİ YAŞAR
REŞİT DELİ
OSMAN ÖZÇELİK
CEMAL SİLAH
FEYZİ SEVGİLİ
MEHMET ERTÜRK
MEHMET İHSAN AYDIN
SURUR SULTANOĞLU
REMZİ YÜCEL
Samsun:
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
1 AYHAN KUL
2 YAŞAR ŞENOCAK
3 SALİM ALTUN
4 HÜSEYİN UYANIK
5 ADEM ŞİMŞEK
6 SEZAİ ŞAHİN
7 BEKİR USLUCAN
8 MUSTAFA KARAMAHMUTOĞLU
9 HARUN ÇİÇEK
SAADET PARTİSİ
1 AHMET DEMİRCAN
2 MUZAFFER CANDEMİR
3 İDRİS ÇAKIR
4 MUSTAFA DİNÇER
5 MUSTAFA ÖCAL
6 HASAN ŞENOCAK
7 HASAN BAYRAM VAR
8 CENGİZ ZOR
9 ARİF ÖZKURT
İŞÇİ PARTİSİ
1 YUSUF KADIOĞLU
2 EROL SIRRI TURAN
3 HAYDAR ÇOLAK
4 NURİYE TÜRKOĞLU
5 NUMAN KAMAZOĞLU
6 MEMET BİNGÖL
7 ÖKKAŞ SIRRI ÇOPUR
8 HASAN BASRİ ALIŞ
9 İLYAS ÖZCAN
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1 AHMET HALUK KOÇ
2 SUAT BİNİCİ
3 HAYATİ SOYLU
4 MEHMET ATALAY
5 FATMA NECİLE ÇOKAY
6 CEVDET MAMATOĞLU
7 SALİH BORA MUTLU
8 ALİ FUAT AKER
9 MUHİTTİN ERAKMAN
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ
1 YUSUF NURETTİN İSMAİLÇELEBİOĞLU
2 FATIMA SEVGİ YETGİN
3 FERDA METE
4 NERMİN YILDIRIM
5 ALİ AKTEKİN
6 FUAT İNALTEKİN
7 MURTEZA EMİN KARAHASANOĞLU
8 KAZIM YILMAZ
9 HİDAYET SERTEL
ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ
1 MEHMET ALİ YAZICI
2 NAHİDE ALĞAN
3 SÜLEYMAN BAYRAK
4 MEHMET ALİ CANİKLİ
5 ERDAL YÜKSEL
6 NİLGÜN YILDIRIM
7 CEMİL KARADAĞ
8 ATAMAN YILMAZ
9 TURHAN YILMAZ
GENÇ PARTİ
1 ALİ DİNÇ
2 TAMER YOLCU
3 MUSTAFA AYDIN
4 NEJDET KARALI
5 ARZU ÖZAKAR
6 OKAY ALTIN
7 MEHMET KILINÇ
8 MERAL YILDIZ
9 NİLGÜN ÖZBAYRAK
DEMOKRAT PARTİ
1 ŞÜKRAN SUNA VİDİNLİ
2 CEMAL ALİŞAN
3 SEFER PEKER
4 FAHRETTİN CANBOLAT
5 MUSTAFA MERCAN
6 FAZLI KARTAL
7 PINAR GÜÇHAN
8 HANİFE FERAYE KELEŞOĞLU KEFELİ
9 KÖKSAL PİYADE
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1 OSMAN ERKAN
2 NİZAMETTİN BALCI
3 HASAN ÖZTORUN
4 MUSTAFA KARAGÖZ
5 RECAYİ FİLİZOĞLU
6 ALAATTİN DAĞ
7 HALİT GÜLÇİÇEK
8 ALİ ERYET
9 MUSTAFA ÖZTAŞKIN
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1 OSMAN ÇAKIR
2 MUSTAFA YİĞİT
3 HASAN ASLAN
4 İBRAHİM ÖZYER
5 ESAT ÇIPLAK
6 MUSTAFA KESKİN
7 İSMET ÇİFTCİ
8 SEVİM KARAKULLUKCU
9 ERDEM ÜNAL
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1 MUSTAFA DEMİR
2 CEMAL YILMAZ DEMİR
3 SUAT KILIÇ
4 BİRNUR ŞAHİNOĞLU
5 AHMET YENİ
6 FATİH ÖZTÜRK
7 KERİM TAŞKIRAN
8 BURHAN ERSOY
9 SADULLAH KİRENCİ
EMEK PARTİSİ
1 HAKKİ TALİ
2 HAMZA PALA
3 DURSUN KESKİN
4 ERSAL GEMİCİ
5 AYŞE BAŞ
6 RECEP DAL
7 YUSUF YANAK
8 YILMAZ KARASAKAL
9 RUMİ CELALETTİN KARATAŞ
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1 KEMAL İBRAHİM OKUYAN
2 NECMETTİN BÜLENT UMUT
3 SÜLEYMAN CENGİZ
4 MUSTAFA KUŞ
5 RAMAZAN İNAN
6 EMİNE İNCEDERE
7 İSA ŞAHİN
8 HASAN BULUT
9 SERDAR YAZICI
BAĞIMSIZ
ONUR AKIN
HAŞİM YILDIZ
AVNİ YILMAZ
BİLAL ŞAHİN
İBRAHİM ERSÖZ
BEŞİR AKIN
MEHMET KAYA
HAYDAR YILDIZ
EKREM ÖZBEY
Sinop
AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ
1 ORHAN KARADAĞ
2 ELVAN DEMİRCİ
3 YAVUZ SELİM KAR
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
1 CEMAL ÖCAL
2 RAHMİ ÖZDEMİR
3 NECMETTİN YÜKSEL
SAADET PARTİSİ
1 CELAL USTACAN
2 HÜSEYİN CAVİT ÜÇÜNCÜOĞLU
3 NURETTİN ÇAMPAŞALI
İŞÇİ PARTİSİ
1 ADNAN KONUKMAN
2 SEBAHATTİN CANİK
3 SONER TURAN
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1 ENGİN ALTAY
2 HÜSEYİN KESKİN
3 İBRAHİM SAKABAŞ
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ
1 ŞADİYE SOYÖZ
2 EMİNE KOPUZ
3 CİHAN ÇAKIR
ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ
1 MAHMUT ÖZTABUR
2 RECEP KAYACAN
3 CEM KÜKEY
GENÇ PARTİ
1 RECEP ÖZCAN
2 RECEP ALİ HACISÜLEYMANOĞLU
3 ERHAN IŞIKTAŞ
DEMOKRAT PARTİ
1 YAŞAR TOPCU
2 HASAN VEHBİ ERSOY
3 ALİ DALKILIÇ
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1 HASAN NALLIOĞLU
2 ALİ AKKAYA
3 SELÇUK YILMAZER
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1 MEHMET ŞİŞEK
2 SEBAHATTİN USTA
3 ZAFER ELKOVAN
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1 ABDURRAHMAN DODURGALI
2 KADİR TINGIROĞLU
3 UĞUR GİRESUN
EMEK PARTİSİ
1 ŞABAN YEĞİN
2 MEHMET KILIÇ
3 SALİM YILMAZ
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1 KADİR ORAL
2 SEYİT MEHMET YALÇIN
3 EMİNE ARZU KAYHAN
Muğla:
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
1 HÜSEYİN AVCILAR
2 HACI AHMET ÖZTÜRK
3 AHMET BAŞARA
4 İSMAİL KILINÇ
5 SADETTİN AVCILAR
6 ADEM SOLMAZ
SAADET PARTİSİ
1 MUHAMMET LEVENT CENGİZ
2 ALİ YİĞİTOĞLU
3 KEMAL TOSUN
4 SELAHATTİN KOÇAR
5 SAYİT AYDIN
6 AHMET ERGİN
İŞÇİ PARTİSİ
1 YÜKSEL SARI
2 KEMAL ARIKAN
3 FERİDUN UĞUR KOÇAŞ
4 KADİR KILIÇ
5 AHMET TEMEL TAŞKIRAN
6 MÜNEVVER ÖRENLİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1 FEVZİ TOPUZ
2 GÜROL ERGİN
3 ALİ ARSLAN
4 EMRAH DOĞU
5 FAHRETTİN ÜSTÜN
6 MUSTAFA ÖZTÜRK
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ
1 MEHMET YORĞUN
2 DİJLE AKIN
3 MUSTAFA ÖZMEN
4 ZAFER PEKÇEDENÖZ
5 HASAN TURAN GEBİÇ
6 FAZIL BULUT
ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ
1 İSMET KUŞKONMAZ
2 EMİNE MİNE YURTKORUYAN
3 NİHAT BARAN
4 ELİFE YILDIZ
5 RAŞİT KAVAKLI
6 İSA ÖZKAYA
GENÇ PARTİ
1 ÇAĞDAŞ ERGİN
2 MEHMET ALİ KARAÖZ
3 CENGİZ ÖZSOY
4 ÖMER DENİZ ÖZSOY
5 NALAN KAHRAMAN
6 AYSUN ZAMAN
DEMOKRAT PARTİ
1 MUSTAFA TOKLU
2 LATİF SAKICI
3 İRFETTİN AKAR
4 SALİHA OKTAY
5 FERHAT TOKER
6 MUSTAFA BULDANLI
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1 TÜRKAN OLÇAY
2 NAZAN ULAŞTIR
3 ÜMİT TÜLİN IŞIKCI
4 FATİH EMRE TEMELCİ
5 NİŞVAN KABAKCI
6 ERKAN DAĞDELEN
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1 METİN ERGUN
2 SÜLEYMAN TAŞKIN
3 HASAN GEZGİN
4 HACI ÇELİK
5 MEHMET NEJAT SÖNMEZ
6 İLHAN KOYUNCU
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1 YÜKSEL ÖZDEN
2 MEHMET NİL HIDIR
3 TÜLİN SUNA ŞAHİN
4 ALİ BOĞA
5 BÜLENT DEMİR
6 ABDULLAH MENGÜ ŞAHİN
EMEK PARTİSİ
1 NURİ ALİ KOÇ
2 MEHMET KURTUL
3 CEMİL AKYÜZ
4 İNSAF AKTAŞ
5 NADİR UÇAR
6 RÜVİDE YILDIZBAŞ
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1 İSKENDER AYCAN DOĞER
2 AHMET AKSÜT
3 AYTÜL DERİCİ
4 ÖZGÜR EVREN ARIK
5 GÜLNUR ANLAR
6 OSMAN ESĞİ
BAĞIMSIZ
SEYHAN ERDOĞAN
MEHMET GÖKDAL
FİKRİ YETGİN
YÜKSEL KOCABAŞ
GALİP BARAN
İBRAHİM KOCABIYIK
AHMET BELER (ANKA)