Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yerel Haberler Şanlıurfa Haberleri

    Ali LEYLAK/ŞANLIURFA, (DHA)ŞANLIURFA´nın Akçakale ilçesinde kaçak yapının yıkılmasına karşı çıkan grup, sopayla belediyeye ait 2 aracın camlarını kırdı. Öfkeli grup Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya´nın akrabasına ait bir iş yerinin camlarını da balyoz ve sopalarla kırarak zarar verdi.

    Akçakale Belediyesi´nin, son zamanlarda artan kaçak yapılara yönelik yıkım çalışması sürerken, dün ihbar üzerine gittikleri bir kaçak yapıya da müdahalede bulunmak istedi. Ekiplere engel olmaya çalışan bir grup, görevlilerle tartıştı, sopayla belediyeye ait 2 aracın camlarını kırdı. Olayın ardından 2 motosiklet üzerinde bulunan 4 kişi, Atatürk Mahallesinde bulunan Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya´nın iş yerine gitti. Grup, iş yerinin camlarını da taş, sopa ve balyozlarla kırarak zarar verdi. Olay, bölgedeki 1 kişi tarafından cep telefonu kamerasıyla kayda alındı.

    Polis, kaçan şüphelilerin kimliklerinin tespit edilip yakalanması için çalışma başlattı. (DHA)DHA-Güvenlik Türkiye-Şanlıurfa Ali LEYLAK

    2022-07-28 14:35:06

    Tüm Yerel Haberler
    Şanlıurfa İlçeleri
    Tüm Şanlıurfa Haberleri
     Şanlıurfa

    Şanlıurfa

    Nöbetçi Eczaneler

    Şurada Paylaş!
    Yazı Boyutu

    Günün Önemli Manşetleri

    Benzer Haberler

    Habertürk Anasayfa