Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    TV REHBERİ

    SHOW / TV REHBERİ

    • Adını Feriha Koydum 'Dizi' (Tekrar)
     06:00

     Adını Feriha Koydum 'Dizi' (Tekrar)

    • Ebru Akel'le Kadın İsterse
     08:30

     Ebru Akel'le Kadın İsterse

     Ünlü sunucu Ebru Akel, pes etmeyen, çalışkan, mucizelere inanan ve ilham veren, hayatın içinden insanların hikayelerini Show TV'de ekranlara getiriyor. Uzman konukların da yer aldığı programda modadan spora, kültür ve sanattan beslenmeye, kısacası insana ve yaşama dair her şey yer alıyor. Ebru Akel'le Kadın İsterse programının bugünkü konukları, oyuncu Leyla Bilginel ve yazar Esra Baykal olacak. Programda, 'yalnız anne olmak' hakkında konuşulacak. Spor Eğitmeni Serhat Çakır ekran başındaki izleyiciler için pratik egzersiz önerileri paylaşacak.

    • Dr. Ender Saraç İle Sağlıklı Günler
     10:00

     Dr. Ender Saraç İle Sağlıklı Günler

     Dr. Ender Saraç, alanında uzman konukları ve meslektaşlarıyla bedensel, zihinsel, ruhsal her türlü rahatsızlığın sebeplerini ve tedavi yollarını Show TV ekranlarında izleyicilere aktarmaya devam ediyor. Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler'de bugün; Prof. Dr. Şansın Tüzün, kemik sağlığını olumsuz etkileyen faktörleri aktarırken, kemik sağlığı için nelere dikkat edilmeli ve kemik sağlığında kritik dönemler ne zaman, hangi yaştaki kırıklar hayati risk taşır gibi soruları yanıtlayacak. Pandemi döneminde ortaya çıkan eklem ve bel ağrılarına iyi gelen uygulamaları paylaşacak. Farmakolog Prof. Dr. Yağız Üresin ise tamamlayıcı tıpta kullanılan bitkilerin hangi sorunlara yol açabileceğini anlatacak.

    • Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu (Tekrar)
     11:45

     Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu (Tekrar)

    • Kalp Atışı 'Dizi' (Tekrar)
     12:45

     Kalp Atışı 'Dizi' (Tekrar)

    • Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
     15:15

     Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme

    • Show Ana Haber
     18:45

     Show Ana Haber

    • Alev Alev 'Dizi'
     20:00

     Alev Alev 'Dizi'

     Çelebi, Yedikule'deki tüm dengelerin altüst olmasını sağlamıştır. Çelebi'nin sahip olduğu evde bir dakika bile kalmak istemeyen Ozan, el birliği ile evi boşaltırken, yaşanan bu zor günler Ozan ve Cemre arasındaki duyguların ortaya çıkmasını sağlar. Çelebi'nin tehdidine rağmen Tomris, Cemre'ye yardım etmekten vazgeçmez. Rüya, Ömer'in yanına taşınırken, ilişkileri de daha tutkulu bir boyuta geçecektir. Çelebi, Cemre'yi eve geri dönmesi için ikna edemeyeceğini fark eder ve taktik değiştirir. Boşanma davasından kimsenin beklemediği bir sonuç çıkacaktır.

    • Ramo 'Dizi' (Tekrar)
     00:15

     Ramo 'Dizi' (Tekrar)

    • Arıza 'Dizi' (Tekrar)
     03:00

     Arıza 'Dizi' (Tekrar)

    • Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu (Tekrar)
     05:15

     Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu (Tekrar)