Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    TV REHBERİ

    SHOW / TV REHBERİ

    • Demet Akbağ ile Çok Aramızda (Tekrar)
     06:15

     Demet Akbağ ile Çok Aramızda (Tekrar)

    • Hayat Güzeldir (Yeni Bölüm)
     08:15

     Hayat Güzeldir (Yeni Bölüm)

     Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir'de sizleri bekliyor. Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla "Hayat Güzeldir"de konuşuluyor. Hayat Güzeldir'e bugün Oyuncu Yunus Günçe ve Işık Selin Günçe, keyifli sohbetleri ve özel tarifleriyle neşe katarken, "Kim anlayacak" şarkısıyla sosyal medyada çok konuşulan şarkıcı Sevda Giray hem güzellik sırlarını paylaşıyor hem de sevilen şarkılarını seslendiriyor. Güzellik Uzmanı Ema Aydın altın oran nedir, kalıcı makyaj uygulamalarında alerji testi neden önemli, kaş uygulamalarında nelere dikkat edilmeli sorularını yanıtlarken, Diyetisyen Mehtap Yakut polikistik over sendromu hakkında bilgiler veriyor.

    • Pazar Sürprizi (Canlı)
     10:00

     Pazar Sürprizi (Canlı)

     Show TV ekranının sevilen magazin programı "Pazar Sürprizi", Buse İskenderoğlu'nun sunumu ile bu hafta da hiçbir yerde bulamayacağınız haber ve röportajlarla ekranlarınıza geliyor. Bülent Ersoy'un gözyaşları! Diva neden hüngür hüngür ağladı? Çukur'un iki karakteri Cumali ve Azer nasıl "oyun kahramanı" oldu? Sıla'nın Harbiye'yi sallayan konserinden hiçbir yerde göremeyeceğiniz çok özel görüntüler! Buse İskenderoğlu'nun sunumuyla "Pazar Sürprizi", 6 Ekim Pazar saat 10.00'da Show TV'de!

    • Zahide Yetiş'le (Tekrar)
     13:00

     Zahide Yetiş'le (Tekrar)

    • Kuzey Yıldızı İlk Aşk 'Dizi' (Tekrar)
     15:30

     Kuzey Yıldızı İlk Aşk 'Dizi' (Tekrar)

    • Hafta Sonu Ana Haber (Canlı)
     18:45

     Hafta Sonu Ana Haber (Canlı)

    • Aşk Ağlatır 'Dizi' (Yeni Bölüm)
     20:00

     Aşk Ağlatır 'Dizi' (Yeni Bölüm)

     "BEN AŞK NE BİLMİYORDUM Kİ SENİNLE ÖĞRENDİM!" Show TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Aşk Ağlatır'ın 5. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Yusuf'un Nalan'a verdiği sözü Ada'ya söylediği duygusal tanıtımda ikilinin gözyaşları izleyenleri derinden etkiliyor. Ada'nın "İyi ki çıktın karşıma. Ben aşk ne bilmiyordum ki seninle öğrendim!" sözlerinin ekrana geldiği tanıtımda Yusuf'un çaresizliği yürek burkuyor. Taşradan İstanbul'a göç etmiş ve tek başına ayakta kalmaya çalışan gençlerin; vicdan ve aşkları arasında kalarak yaşadıkları çatışmanın hikayesinin anlatıldığı Aşk Ağlatır, her Pazar Show TV'de ekrana geliyor. AŞK AĞLATIR'IN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK? Nalân'ın intihar ettiğini düşünen Yusuf onu bırakamayacağını Ada'ya söylemek zorundadır. Ada Yusuf'u anlayışla karşılar. Ama ayrılık ikisi için de çok zordur. Rüzgâr bu zor anlarında Ada'nın yanında yer alır. Ada ve Yusuf birbirlerinden uzak kalmaya çalışsalar da kader onları sık sık bir araya getirir. Bu durum Nalân'ın Ada'yı uzaklaştırmak için dayısıyla konuşma yapmasına sebep olur. Bu konuşmanın Ada'ya yansıması nasıl olacaktır? Çiçek bir iş için Nalân'ın elbiselerinden birini gizlice alır. Ancak Nalân'ın durumu anlaması pansiyonda büyük gerginliğe sebep olur. Diğer taraftan Sumru ve Fırat, Nalân'ın bir açığını bulmaya çalışırlar. Nalân'ın Mert'le olan ilişkisi açığa çıkacak mıdır?

    • Çukur 'Dizi' (Tekrar)
     00:15

     Çukur 'Dizi' (Tekrar)

    • Kuzey Yıldızı İlk Aşk 'Dizi' (Tekrar)
     02:45

     Kuzey Yıldızı İlk Aşk 'Dizi' (Tekrar)

    • Pazar Sürprizi (Tekrar)
     05:00

     Pazar Sürprizi (Tekrar)