(*)Alanları boş bırakmayınız!

Havaalanında büyük gerilim! Fransız rapçiler birbirine girdi

163 görüntüleme 02 Ağustos 2018
TV

Görüntüler Fransa'nın başkenti Paris'te kaydedildi. Orly Havalimanı'nda Barselona'ya gidecek uçağa binmeyi bekleyen yolcular arasında Fransız rapçi Booba ve eski arkadaşı Kaaris de vardı. İki sanatçı Barselona'da farklı konser ve etkinliklere katılmak için aynı uçaktaki yerlerini almayı bekliyordu. Ancak aralarında aylardır süren gerilim büyük bir kavganın çıkmasına sebep oldu. Rapçiler havaalanında herkesin önünde birbirine girdi, ortalık adeta savaş alanına döndü. 

Dakikalarca süren şiddetli kavga, olay yerinde bulunan yolculara korku dolu anlar yaşattı. Kavga güvenlik görevlilerinin müdahalesiyle sona erdi, ancak iki taraf arasındaki sözlü sataşma devam etti. Kavgaya karışanlar polise ifade vermek için en yakın karakola götürüldü. Öte yandan Orly Havaalanı yönetimi yaptığı açıklamada, kavganın yaşandığı salonun kapandığını ve bazı uçuşların ertelendiği açıkladı. 

Booba 2012'de birlikte yaptığı düet ile Kaaris'i zorlu rap dünyasına kazandırmıştı. Ancak son zamanlarda iki sanatçının arasında soğuk rüzgarlar esiyordu. Booba "eski öğrencim" diye nitelediği Kaaris'i, ünlendikten sonra vefasız olmakla suçluyordu. 

DAHA FAZLA GÖSTER