(*)Alanları boş bırakmayınız!

Nursel ile Ramazan Sofrası'nda Bursa lezzetleri var!

461 görüntüleme 06 Haziran 2016
TV

Nursel Ergin’in sunumuyla “Nursel ile Ramazan Sofrası” Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. “Nursel ile Ramazan Sofrası”, Ramazan ayı boyunca her gün saat 12:00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Nursel Ergin, Türkiye’nin birçok yerinden Ramazan’a özel lezzetleri ve tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşıyor.

 

Nursel ile Ramazan Sofrası”nın ikinci bölümünde Bursa lezzetleri mutfaklara taşınıyor. Nursel Ergin’in konuğu Ümmühan Tunca, Bursa'ya özgü "Kestaneli Bademli Pilav", "Muradiye Çorbası", "Sakızlı Kebap" ve "Dilber Dudağı" yapacak.

 

Nursel Ergin’in, Ramazan ayı boyunca her gün yayınlanacak programında, artık ev hanımlarının kendi evlerine konuk olacak. Ev hanımlarının kendi yörelerine ait leziz yemekler ve Ramazan’a özel tariflerin ekrana taşınacağı programda; konuk olunan ailenin tüm fertleriyle bereketli bir Ramazan Sofrası hazırlanacak.

 

Ramazan’a özel yemeklerin yapıldığı ve tariflerinin paylaşıldığı Nursel ile Ramazan Sofrası sıcak atmosferiyle Show TV’de sizleri bekliyor.

 

Her yöreye ait farklı Ramazan lezzetlerinin sunulacağı “Nursel ile Ramazan Sofrası”, bugün saat 12.00’de Show TV’de!


 

DAHA FAZLA GÖSTER