(*)Alanları boş bırakmayınız!

Ev Kuşu bugün Özlem İşler'in evine misafir oluyor!

462 görüntüleme 30 Mart 2016
TV

Yuvalarının neşesine neşe katıp, bu özel anları tüm Türkiye ile paylaşmak isteyenlere müjde! “Evrim Akın ile Ev Kuşu”, keyifli sohbeti ve ilginç sürprizleriyle evlerinize misafir olup sizlere yepyeni yaşam alanları hazırlayacak. Zaman zaman da ünlüleri evlerinize konuk edecek.

 

Hafta içi her gün ekranlarınıza gelecek programda, Evrim Akın bir yandan evinizi gezip sizi ve ailenizi   kendisine has üslubuyla Türkiye ile tanıştırırken diğer yandan da mutfaktan oturma odasına, banyo tuvaletten yatak odası ve çocuk odasına kadar evinizin bir bölümünü baştan aşağı yenileyecek.

 

Yenilenecek olan evinizin bölümü için Evrim Akın ile alışverişe çıkacak, bu renkli ve heyecan dolu anları ölümsüzleştirme şansına da sahip olacaksınız.

 

“Evrim Akın ile Ev Kuşu”; yeni bölümünde bodrum katında 2 oda 1 solan bir dairede oturan 6 çocuk  annesi 32 yaşındaki Özlem İşler’in evine misafir oluyor.  Eşyaları olmadığı için çocukları ile birlikte yer yatağında yatan Özlem İşler ve ailesi ile Evrim Akın'ın duygusal sohbeti ardından Evrim Akın’ın evdeki değişim alanına karar verdiği bu bölümde Evrim Akın’ın ev halkına sürprizleri de eksik olmuyor. Birbirinden eğlenceli alışveriş halleri ve bol neşesi ile evlerinize konuk olan Evrim Akın ile Ev Kuşu’nu sakın kaçırmayın! 

 

“Evrim Akın ile Ev Kuşu”, bugün saat 13.00’te yeni bölümü ile Show TV’de!

 

DAHA FAZLA GÖSTER