(*)Alanları boş bırakmayınız!

Emre Altuğ - Hush Hush (Sevgili Komşum Soundtrack / Film Müziği)

222 görüntüleme 05 Ekim 2018
Abone Ol
Detay Göster

Hush Hush

Solist: Emre Altuğ

Söz: Öykü Çelikin

Müzik: Ümit Önder 

Düzenleme: Ümit Önder & Ayşe Önder

 

Görüntü Yönetmeni: Orkun Göntem

 

Ev alma komşu al! Orta halli bir muhitte, orta halli komşuların yaşadığı bir apartman ne kadar şaşırtıcı olabilir? Şale Apartmanı’nın milyonlarca apartman gibi herkesin sevdiği bir kapıcısı (Erkan Can), mahallenin kedilerinin sevgilisi bir yaşlı teyzesi (Ayşen Gruda) var. 3. kata taşınan çiftin (Sezin Akbaşoğulları & Selim Bayraktar) mutlu evliliklerine de neredeyse komşuların nazarı değecek! 

 

Karşı komşuları (Serap Matyaş) da her fırsatta bu çiftin evini kapı deliğinden gözetliyor. Günlerden bir gün, önce genç kadın acilen hastaneye kaldırılıyor! Ardından apartmana bir başka genç kadın (Selin Şekerci) geliyor. Sonra sürekli gelip giden bir doktor (Emre Altuğ) hikâyeye dahil oluyor. Kim kimi gözetliyor? Kim kimi takip ediyor? Hangi komşu gerçekten sandığımız kişi? Çok şaşıracak, duyduklarınıza inanamayacak, kim kime güvenmeli bilemeyeceksiniz! A.Taner Elhan, bir apartmanın içinden dünya çapında bir entrika anlatıyor!

 

Sevgili Komşum

Vizyon Tarihi: 19 Ekim 2018 

Yapımcı: TN Yapım / Tanay Abbasoğlu

Dağıtımcı: CJ Entertainment Türkiye

 

Yönetmen: A.Taner Elhan

Senaryo: Selcan Özgür, Onur Ünlü 

Oyuncular: Selin Şekerci, Sezin Akbaşoğulları, Selim Bayraktar, Erkan Can, Emre Altuğ, Serap Matyaş, Ozan Bilen ve Ayşen Gruda. 

Müzik: Baba Zula – Ayşe Önder & Ümit Önder

Görüntü Yönetmeni: Hakan Okumuş

 

 

BUNLAR DA VAR