(*)Alanları boş bırakmayınız!

UBER'cilerden polise tepki

185 görüntüleme 10 Ağustos 2018
Abone Ol
Detay Göster

İstanbul'da polis ve özel güvenlik görevlileriyle UBER şoförleri arasında arbede yaşandı. Nedeni bağlanan araçlardı. O araçları almak için önce polis merkezine sonra da İstanbul Büyükşehir Belediyesi binasına girmeye çalıştılar. Önce polisle sonra da güvenlik görevlileriyle tartıştılar. İşte o anlar...
Karakola girmeye çalıştılar. Polisle tartıştılar. UBER'ciler, bağlanan araçlarını almak için ortalığı birbirine kattı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nı karar aldı. UBER'in çalışmasının önüne engel konuldu. Ancak taşımacılığa hala devam edenler vardı.Tespit edilenlerin araçları bağlandı. O şoförler araçlarını almak için, Bakırköy'deki Osmaniye Polis Merkezi'ne gitti. İçeri girmek istediler. Polis, "Dağılın" uyarısı yaptı. ihtara uyulmayınca arbede çıktı.
UBER'ciler sonra da İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin yolunu tuttu. Binanın önünde konvoy oluşturdular. Araçlarını almak için yetkililerle görüşmek istediler. Ancak burada da güvenlik görevlileri devreye girdi.
Şoförler, belediyeden de elleri boş döndü.  

BUNLAR DA VAR