(*)Alanları boş bırakmayınız!

Genelkurmay Başkanı Akar ve komutanlar, Ankara'da oy kullandı

132 görüntüleme 24 Haziran 2018

Ankara'daki Çankaya İlkokulu'na eşi Şule Akar ile birlikte sivil plakalı araçla gelen Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, 1157 No'lu sandığın olduğu sınıfa girdi. Sandık görevlileriyle tek tek tokalaşan Orgeneral Akar ile eşi, kimliklerini görevlilere verdi. Daha sonra oylarını kullanan Akar ve eşi okuldan ayrıldı. Orgeneral Akar, basın mensuplarına yaptığı açıklamada seçimin, Türkiye için hayırlı olmasını diledi.

OY KULLANDIKTAN SONRA OKULDAN AYRILDI

Genelkurmay 2'nci Başkanı Orgeneral Ümit Dündar da sivil plakalı araçla oyunu kullanmak üzere Çankaya İlkokulu'na geldi. Orgeneral Dündar, 1157 No'lu sandıkta oy kullandıktan sonra okuldan ayrıldı.

#habericireklam#300x250#4060812#right#

SANDIK GÖREVLİLERİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Sivil plakalı araçla oy kullanacağı okula gelen Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler ve eşi Demet Güler ise 1156 No'lu sandığın bulunduğu sınıfa geldi. Sandık görevlilerine nüfus cüzdanlarını veren Orgeneral Güler ve eşi, daha sonra kabinlere girerek, oylarını kullandı.

 

Oy verme işleminin tamamlanmasının ardından sandık görevlilerine teşekkür eden Orgeneral Güler ve eşi, okuldan ayrıldı. (DHA)

DAHA FAZLA GÖSTER