(*)Alanları boş bırakmayınız!

Cesedi, TEM Otoyolu'ndaki tesise atıp kaçtılar

331 görüntüleme 11 Eylül 2018

KOCAELİ'nin Körfez ilçesinde, Çekya vatandaşı 38 yaşındaki Rumeys Kantae'nin cesedi TEM Otoyolu üzerindeki dinlenme tesisinde yeşil alana atılmış halde bulundu. Polis, güvenlik kameraları kayıtlarını incelemeye alarak soruşturma başlattı.
Olay, TEM Otoyolu Körfez ilçesi geçişinde bulunan bir dinlenme tesisinde meydana geldi. Sabah saatlerinde çimlerde yatan bir kişi olduğunu gören tesis çalışanları durumu sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen 112 Acil ekibi, şahsın öldüğünü belirledi. Polis, olay yerinde incelemede bulundu. Dinlenme tesisinin güvenlik kameraları incelendiğinde cesedin bir araçla getirilerek tesise bırakıldığı görüldü. Yapılan çalışmada ölen kişinin Çekya vatandaşı olan Rumeys Kantae olduğu tespit edildi. Kantae'nin cenazesi polisin çalışmasının tamamlanmasının ardından Körfez Asri Mezarlık morguna kaldırıldı.
Vücudunda bir darp izi ve yara olmadığı belirtilen Rumeys Kantae'nin ölüm nedeni otopsi sonucu belli olacak. Polis, Kantae'yi tesis içerisine bıraktıktan sonra kaçanları yakalamak için çalışma başlattı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. (DHA)