Habertürk
Yerel Haber Hattı 0536 266 79 69
KONUŞMAYI BAŞLAT
Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

7’den 70’e herkesin severek izlediği Güldür Güldür Show’da bu hafta da kahkaha tufanı var. Güldür Güldür Show birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleriyle herkesi ekran başına kilitleyecek. Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show, Salı akşamı Show TV’de...


Bilal, zevkleri ve tarzları bambaşka olan Burcu’nun gözüne girmek için bale kursuna gidiyor. Bilal, Burcu’nun arkadaşlarına ve hocalara kendini kabul ettirebilecek mi? Feridun, Leman, Burcu ve Mesut arasındaki başrol kavgası nasıl sonuçlanacak?


Düğün merasiminin en önemli kısmı dedikodu olabilir mi? Mustafa, annesi Mehtap, teyzesi Naime ve kuzeni Feridun ile katıldığı düğünde dedikoduya karşı koyabilecek mi? Mustafa, düğün pastasından takılan altına kadar her konuda dedikodularına devam eden ailesine ayak uydurabilecek mi?


Kara Mesut ile artık denk gelmek istemeyen İbrahim, kızı Mehtap’ı da alıp mal varlığını satarak bir gemi satın alır. Ancak Bizans askerleri Fikri, Ozan ve Bahadır'ın, Prenses Yeter’i Kız Kulesi'ne hapsetmek için gemiye binmesiyle planlar suya düşer.  Kara Mesut yeniden İbrahim’in hayatını alt üst edecek mi? İbrahim, Mehtap, Prenses Yeter’i nasıl bir macera bekliyor?


Teknik direktör Bilal ve futbolcuları İsmail, Mustafa, Feridun, Kudret, Ozan, Tayfur ve Bahadır maç öncesi soyunma odasında ne konuşuyorlar? Futbolcuların şikayeti üzerine çalışma bakanlığından denetime gelen Leman neyle karşılaşacak? Sözlü veya fiziksel bir şiddet eğiliminde bulunursa lisansı yanacak olan Bilal sakinliğini korumayı başarabilecek mi?


Yeni şirketinde hayatı bir yaz dizisi karakterinde yaşayan Çiçek, kimlerin başını belaya sokacak? Çiçek ve CEO Mesut Bey’in arasında bir elektriklenme var mı?  Emekliliğine beş ay kalan Bilal, şirket entrikalarından uzak kalabilecek mi? Çiçek, Çaycı Naime’de aradığı anne şefkatini bulabilecek mi?


Gururu her zaman her şeyin önünde olan Feridun, ailesine ve çevresine nasıl zorluklar çıkarmakta? Feridun'un geçmişte reddettiği aile mirası kimlere ait? Feridun’un gururu, ailenin iki yakasını bir araya getirebilecek mi?