Habertürk
Yerel Haber Hattı 0536 266 79 69
KONUŞMAYI BAŞLAT
Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Hayat senin baktığın kadar güzel!


 


Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!


 


"Kendine İyi Bak"ta bugün; Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel tadına doyulmaz "ıslak kek" ve mevsimin en güzel meyvelerinden "cennet hurmalı kurabiye" tariflerini verirken, cennet hurması hakkında bilinmeyenleri paylaşıyor. Romatolog Dr. Yeliz Zahiroğlu "Ankilozan Spondilit" hastalığı hakkında bilgilendiriyor. Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Erden Ertürer dizlerimiz neden ağrır, diz protezinde robotik cerrahinin avantajları nelerdir, kalça protezi takmak ne zaman gerekir sorularını yanıtlıyor. Estetik, Plastik Rekonstrüktif Cerrah Doç. Dr. Tahsin Görgülü meme büyütme yöntemlerini, meme küçültme ile meme dikleştirme arasında ne gibi farklar olduğunu açıklıyor.


 


Ebru Akel'in renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.


“Kendine İyi Bak”, 2 Aralık Çarşamba günü saat 08.00’de Show TV’de.