Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal'ın neşeli sunumuyla, yepyeni ve birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV'de!


 


Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.


 


9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.


 


Çocuktan Al Haberi'nde bugün; Zeynep Çalışkan, Öyküm Mamuş ve Yasemin Kayaoğlu yarışıyor. Günün ana soruları; "Evlerin yapılması mı daha uzun sürer, arabaların yapılması mı?" ve "Sadece televizyonun mu uzaktan kumandası olur?" oluyor.   


 


Aras'ın nefesleri kesen bir kedi kurtarma operasyonu gerçekleştireceği bu bölümde Kami merakla beklenilen inşaat oyuncaklarını tanıtıyor. Ali Demir yepyeni bir rekor denemesi yapıyor, peki bu sefer başarılı olabilecek mi? Emir ise sizleri dünyanın en hızlı arabasıyla tanıştırıyor.   


 


Doğa Rutkay Kamal'ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi'nde çok eğleneceksiniz!


 


“Çocuktan Al Haberi”, 28 Kasım Cumartesi günü saat 17.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!