Hayat senin baktığın kadar güzel!


Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!


"Kendine İyi Bak"ta bugün; Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel sunumuyla ve lezzetiyle çok farklı "yelpaze patlıcan" yapıyor. Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Doç. Dr. Gökay Görmeli spor yaparken sakatlanmamak için dikkat edilmesi gerekenleri, kimlerin spor yaralanmalarına yatkın olduğunu, evde spor için ideal ortamın nasıl olması gerektiğini anlatıyor. Protez Uzmanı ve Diş Hekimi Dr. İlker Arslan diş fırçalamak ve ağız gargarası virüslerden korur mu, korona döneminde diş sağlığında nelere dikkat edilmeli sorularını yanıtlıyor. Programa bağlanan Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş ise estetik ameliyat öncesinde nasıl bir hazırlık süreci yaşandığını, hijyen konusunda nelere dikkat edildiğini ve ameliyat sonrası hastaya düşen görevleri aktarıyor.


Ebru Akel Sancak’ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.