Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.


 


Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.


Hayat Güzeldir’de bugün; Medikal Estetik ve Sağlıklı Yaşam Yönetimi Hekimi Dr. Sevgi Ekiyor cilt yaşlanmasını durdurmanın yolu var mı, gece bakımının cilt için önemi nedir, cildin kendini yenilemesini desteklemek için ne yapmak lazım sorularını yanıtlıyor. Göğüs Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Adalet Demir akciğerde nodül ile ilgili bilgi veriyor. Plastik, Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Niyazi Şimdivar hangi estetik ameliyatların beraber uygulanabildiğini, kombine ameliyatın kimlere uygun olduğunu, kombine ameliyatın avantajlarını anlatırken, Kadın, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Sertan Aksu miyomlarda ameliyat yöntemlerini ve çikolata kistleri hakkında merak edilenleri aktarıyor. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Taha Mehmetoğlu son günlerde popüler olan doğal estetik kavramını açıklıyor.

Habertürk Web Sürümüne Geç