7’den 70’e herkesin severek izlediği Güldür Show’da bu hafta da kahkaha tufanı var. Güldür Güldür Show birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleriyle herkesi ekran başına kilitleyecek. Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show Perşembe akşamı Show TV’de...


Hayatını beleş yaşamaya adamış Yalayut İsmail’in cenaze evinde ne işi olabilir? Dedesini kaybeden Hayati, İsmail’in bu tavrına ne kadar daha sabredecek?


Bilal, erkek hakları konusunda sunduğu tezlerle feministlere karşı galibiyet alabilecek mi? Bilal’in savunduğu erkek hakları neler? Peki feminizmi savunan erkekler konuyu ne kadar doğru anlamış olabilir?


Ailenin suya sabuna dokunmayan büyüğü Şevket, kız isteme merasimine gelirse ne olur? İbrahim ve ailesi, Şevket’in kokusuyla başa çıkabilmek için neler yapacaklar? Şevket’in yıkanmama amacı ne olabilir?


Dışarıdan bakıldığında kusursuz gözüken CEO Mesut’un nasıl bir kusuru var? Mesut’un annesi Mehtap bara neden gelmiş olabilir? Evlenilecek erkek bulduğunu düşünen Çiçek her şeye rağmen Mesut ile bir ilişkiye başlayacak mı?


İstediğini alma konusunda takıntılı olan Naime’nin Bilal ile ilk buluşması nasıl geçecek? Sonunda bir araya gelen ikilinin ilk buluşmasını Ozan nasıl sabote edecek?

Habertürk Web Sürümüne Geç