Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.


 


Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.


Hayat Güzeldir’de bugün Gayrimenkul ve Emlak Uzmanı Rodi Kayım yabancı yatırımcılar gayrimenkulde neden Türkiye’yi tercih ediyor, yabancı yatırımcının Türkiye’deki gayrimenkul fiyatlarına etkisi nasıl, yatırımını gayrimenkul sektörüne yapmak isteyenler nelere dikkat etmeli sorularını yanıtlarken, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Faruk Şahin migren ve fibromiyaljinin tedavisi hakkında bilgiler veriyor. İş Adamı, Fenomen, Şarkıcı Mr. Jade nasıl 25 kilo verdiğini, sosyal sorumluluk projelerini ve yeni çalışmalarını anlatırken, Yaşam Koçu Aysin Tunçel yeni yılda hayalini kurduğumuz hayatı nasıl kendimize çekeriz, yeni yıl öncesi enerjimizi nasıl yükseltebiliriz, evlenmek isteyenlerin özellikle yapması gerekenler neler sorularını yanıtlıyor.