Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.


Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.


Hayat Güzeldir’de bugün Astrolog Mine Ölmez hangi burç hayatının aşkıyla karşılaşacak, hangi burç harcamalarına dikkat etmeli, Merkür retrosunun hayatımıza etkileri neler sorularını yanıtlarken, Güzellik Uzmanı Deniz Kural iğnesiz mezoterapi, ozonla vitamin tedavisi ve kolajen maskesi ile ilgili bilgiler veriyor. Romatolog Prof. Dr. Ömer Kuru bel ağrısının sebeplerini anlatırken, “Bu ne biçim aşk” şarkısıyla çok sevilen şarkıcı Neby, keyifli sohbeti ve samimi itiraflarıyla konuk oluyor. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Hilal Mocan tuvalet hijyeni neden çok önemli, hijyenik olmayan okul tuvaletleri çocukları nasıl etkiler, çocuklara hijyen konusunda nasıl eğitim verilmeli sorularını yanıtlıyor.