Hayat senin baktığın kadar güzel!


Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!


"Kendine İyi Bak"ta bugün; Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel, “Pratik Bardak Kek tarifi, Pancarlı Kokoş Patates Salatası ve Sarma Kurabiye” tarifleri verirken, Güzellik Koçu Yaren Dursun ve Medikal Estetik Hekimi Dr. Soner Uyanık son dönemde adı sık duyulan güzellik uygulaması baby face kimler için uygundur, fazlalıklarından kurtulmak isteyenler için bölgesel incelmede nasıl bir işlem uygulanır, buz lazerle istenmeyen tüylerden tamamen kurtulmak mümkün mü sorularını yanıtlıyor. Diş Hekimi Tülay Akkol diş hassasiyeti konusunda bilgiler verirken, Girişimci ve Araştırmacı Balasu Dündaralp yanık, yara ve sönmeyen sivilcelerden kurtulmak mümkün müdür, kudret narının cildimize faydaları nelerdir, yanık, yara ve sivilceler için nasıl bir maske uygulanabilir sorularını yanıtlıyor.


Ebru Akel Sancak’ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

Habertürk Web Sürümüne Geç