25 EYLÜL 2018

ANTALYA HABERLERİ

Yerel Haberler  / Antalya / Konyaaltı
Dünyaca ünlü Konyaaltı sahilinde çocuklar, yaşlılar ve evcil hayvanlar güven çemberine alınıyor
Bileklikler ve cep telefonuna indirilecek uygulama ile çember dışına çıkılması durumuda sistem alarm verecek
Büyükşehirden Konyaaltı Sahili'ne Güven Çemberi Projesi
Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Vestel Teknolojik İşbirliği Toplantısı, yenilenen Konyaaltı Sahili Olbia Meydanı’nda, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirildi.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel:
"Akıllı şehir, gelecek vizyonu çerçevesinde Vestel ile işbirliği yaparak, bu projeyi en kıymetli varlığımız olan çocuklarımızın, yaşlılarımızın ve evcil hayvanların güvenliği açısından son derece önemsiyoruz."
"Aileler, çocuklar çok daha güvenli olacak"
Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan:
"6.2 kilometrelik bir sahil düşünün, burada binlerce insan dolaşıyor, evcil hayvanı, yaşlısı, gencinin ihtiyaç duyduğu anda birbirlerini takip edebilmesi, rahatlıkla denize girebilmesi, yürüyebilmesi çok önemli.
"Venüs marka akıllı telefonları Türkiye’de üretiyoruz, geçenlerde Cumhurbaşkanımız bizlere referans verdi. Ondan sonra ciddi şekilde siparişlerimiz arttı.Geçenlerde Cumhurbaşkanımız bizlere referans verdi, ondan sonra ciddi şekilde siparişlerimiz arttı"
Dünyaca ünlü Konyaaltı sahilinde çocuklar, yaşlılar ve evcil hayvanlar güven çemberine alınıyor Bileklikler ve cep telefonuna indirilecek uygulama ile çember dışına çıkılması durumuda sistem alarm verecek Büyükşehirden Konyaaltı Sahili'ne Güven Çemberi Projesi Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Vestel Teknolojik İşbirliği Toplantısı, yenilenen Konyaaltı Sahili Olbia Meydanı’nda, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirildi. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel: "Akıllı şehir, gelecek vizyonu çerçevesinde Vestel ile işbirliği yaparak, bu projeyi en kıymetli varlığımız olan çocuklarımızın, yaşlılarımızın ve evcil hayvanların güvenliği açısından son derece önemsiyoruz." "Aileler, çocuklar çok daha güvenli olacak" Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan: "6.2 kilometrelik bir sahil düşünün, burada binlerce insan dolaşıyor, evcil hayvanı, yaşlısı, gencinin ihtiyaç duyduğu anda birbirlerini takip edebilmesi, rahatlıkla denize girebilmesi, yürüyebilmesi çok önemli. "Venüs marka akıllı telefonları Türkiye’de üretiyoruz, geçenlerde Cumhurbaşkanımız bizlere referans verdi. Ondan sonra ciddi şekilde siparişlerimiz arttı.Geçenlerde Cumhurbaşkanımız bizlere referans verdi, ondan sonra ciddi şekilde siparişlerimiz arttı" Antalya Büyükşehir Belediyesi akıllı şehir, gelecek vizyonu çerçevesinde Vestel ile iş birliği...
Habertürk Web Sürümüne Geç