Otodrag 2. ayak yarışları, Antalya'da yapılacak
Otodrag 2. ayak yarışları, Antalya'da 9-10 Eylül'de gerçekleştirilecek.
![Otodrag 2. ayak yarışları, Antalya'da yapılacak](https://im.haberturk.com/yerel_haber/2023/08/23/ver1692788401/31978461_640x360.jpg)
ANTALYA (AA) - Otodrag 2. ayak yarışları, Antalya'da 9-10 Eylül'de gerçekleştirilecek.
Kepez Belediyesi ve Kepez Otomobil, Motor Sporları Kulübü iş birliğinde düzenlenen otodrag yarışı, 9-10 Eylül'de Kepez Drag Pisti'nde yapılacak. Yarışa, Türkiye'nin dört bir yanından hız tutkunlarının katılması bekleniyor.
Katılımcılar 402 metre uzunluğundaki pistte mücadele edecek.
Antrenman, ısınma turları ve sınıfların belirlenmesiyle başlayacak yarışın ikinci gününde sporcular, performanslarını sergileyecek.
Anadolu Ajansı ve DHA tarafından geçilen tüm Antalya haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Antalya Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
![Antalya](/images/dummy/placeholder-image.gif)
Antalya
Nöbetçi Eczaneler