Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

    ANTALYA (AA) - Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Bayındır Mahallesi’nde hafta sonu düzenlenen "Tarhana Günü" etkinliğine katıldı.

    Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Muratpaşa Belediyesi, Antalya’da kadın kooperatiflerinin yaptığı tarhanayı pişirip mahalle sakinleriyle paylaştı. Etkinliğe Başkan Uysal’ın yanı sıra mahalle muhtarları ile siyasi partilerin temsilcileri de katıldı.

    Uysal, etkinlikte yaptığı konuşmada, en büyük mücadeleyi çocukların geleceği için verdiklerini belirterek, “Türkiye’mizin, çocuklarımızın yolu açık olsun, geleceğimiz aydınlık olsun. Sizlerin varlığı, sizlerin komşuluğu çok değerli. Yaptığımız her şey, sizlere bir katkı, beraber yaşamayı güzelleştirmek, kıvancımızı arttırmak, Muratpaşa'mız gibi bütün ülkemizin birbirini seven sayan, kimsenin kimseyi ötekileştirmediği, varlığı yokluğu paylaşan bir seviyede olabilmesi ve hatta dünyanın böyle olması içindir." diye konuştuğu.

    Katılan herkese teşekkür eden Uysal, konuşmasını "Türkiye’mizin, çocuklarımızın yolu açık olsun, geleceğimiz aydınlık olsun." ifadesiyle tamamladı.

    Etkinlikte Türk halk müziği sanatçısı İlke Türkdoğan ve Grup Gün sahne aldı.

    Tüm Yerel Haberler
    Antalya İlçeleri
    Tüm Antalya Haberleri
     Antalya

    Antalya

    Nöbetçi Eczaneler

    Şurada Paylaş!
    Yazı Boyutu

    Günün Önemli Manşetleri

    Benzer Haberler

    Habertürk Anasayfa