Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

    ANTALYA (AA) - Antalya'da estetik, güzellik, kozmetik ve kişisel bakım fuarı "Beauty Life Expo" ile saç kozmetik kuaför ekipmanları fuarı "Cosmo Hair Expo" düzenlendi.

    Antalya Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, Uluslararası birçok markanın yeni ürünleri, medikal estetik, profesyonel kozmetik ve saçla ilgili en gelişmiş cihaz, teknoloji, ekipman ve yöntemler Anfaş Fuar Merkezi'nde sergileniyor. Fuar alanında, yerli ve yabancı uzman doktorlar, plastik cerrahlar, estetik ve güzellik uzmanları, dermatologlar, kuaförler, makyaj sanatçıları ve diğer sektör profesyonelleri yer alıyor.

    Açılış töreninde konuşma yapan Vali Ersin Yazıcı, "Dünyanın en güzel şehri Antalya’mızda dünyanın en güzel fuarları düzenleniyor. Bunu inşallah daha da büyüterek devam ettireceğiz.” ifadelerini kullandı.

    Fuar açılışına Vali Yazıcı'nın yanı sıra Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ve Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal da katıldı.

    Yaklaşık 20 bin sektör temsilcisinin katılması beklenen fuarda, güzellik sektörünün saç ve kozmetik temsilcilerine, hizmetlerini dünyaya sergileme imkanı sunulacağı vurgulandı.

    Fuar, 27 Eylül'e kadar sürecek.​​​​​​​

    Tüm Yerel Haberler
    Antalya İlçeleri
    Tüm Antalya Haberleri
     Antalya

    Antalya

    Nöbetçi Eczaneler

    Şurada Paylaş!
    Yazı Boyutu

    Günün Önemli Manşetleri

    Benzer Haberler

    Habertürk Anasayfa