16 TEMMUZ 2018
YEREL HABERLER  / KİLİS HABERLERİ

Şekerbank ile KESOB arasında protokol imzalandı

(Fotoğraflı)

Mehmet Ali Dağ
KİLİS (İHA) - Şekerbank, Kilis Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB) ile "Kapımız Esnafa Açık" protokolü imzaladı
Kilis Şubesi'ni kapsayacak protokol, Şekerbank Kilis Şube Müdürü Murat Özdemir ile Kilis Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ömer Sevengül arasında imzalandı. "Kapımız Esnafa Açık" platformu ile esnafın iş hacminin artması ve böylece kapılarının hep 'açık' kalması, üretimin ve beraberinde ülke ekonomisinin canlanmasına katkı sağlanması hedefleniyor. Protokol ile odaya kayıtlı olan esnafın, aylık eşit taksit ödemeli, 3 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli ve 48 aya varan vade seçenekleriyle finansman ihtiyaçları da karşılanıyor.
"Kapımız Esnafa Açık" protokolünün imza töreninde konuşan Şekerbank Kilis Şube Müdürü Murat Özdemir, "Kapımız Esnafa Açık" projesinin "Mahallemizi mahalle yapan esnafımız için el ele verelim, kapıları hep açık kalsın" mesajı ile başladığını belirtti. Kampanyaları kapsamında tüketicileri mahalle esnafından alışveriş yapmaya yönlendirdiklerini ve bu alandaki çalışmalarının devam ettiğini belirten Özdemir, "Açık" platformu ile esnafın işlerini kolaylaştıracak, onların rekabet gücünü artıracak ve onları teknolojiye, değişime açacak yeni ürünler sunduklarını kaydetti.
(MAD-SD-Y)

12.05.2017 13:12:29 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Kilis haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Kilis Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER