23 TEMMUZ 2018
YEREL HABERLER  / ESKİŞEHİR HABERLERİ

Odunpazarı Belediyesi Yaşlı Merkezinde resim dersleri de başladı

(Fotoğraflı)

ESKİŞEHİR (İHA) - Odunpazarı Belediyesi tarafından yaşlıların günlük ihtiyaçlarını karşılamak için Emek Mahallesinde bulunan Zümrüt Park içine inşa edilen, Odunpazarı Belediyesi Yaşlı Merkezi çalışmalarını sürdürüyor.
Odunpazarı Belediyesi Yaşlı Merkezinde 60 yaş ve üzeri bireylerin fiziksel ve ruhsal durumlarına bağlı olarak; beceri ve el sanatları çalışmaları, sağlıklı yaşam- beslenme desteği, bireylerin hayatına anlam katabilecek programlar, kütüphane, kuaför hizmetleri, aile bireyleri ile daha iyi ilişkiler kurabilmesi için gerekli destek ile sosyal faaliyetler üzerine çalışmalar yapılıyor. Koro çalışmaları ile başlayan sanatsal ve kültürel faaliyetler resim çalışmaları ile devam ediyor.
Cuma günleri gerçekleşen resim çalışmaları, resim eğitmeni gözetiminde gerçekleşiyor. Resim çalışmaları kara kalem çalışmaları ile başlarken, resim sanatına ilgi duyan bireyler için konulara göre çalışma ortamları da sağlanıyor.
(MKÖ-MET-Y)

20.03.2017 11:29:27 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Eskişehir haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Eskişehir Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER