17 TEMMUZ 2018
YEREL HABERLER  / GAZİANTEP HABERLERİ

Gaziantep-Kilis Tabip Odasından Anka'ya ziyaret

(Fotoğraflı)

GAZİANTEP (İHA) - Gaziantep-Kilis Tabip Odası Başkanı Dr. Hamza Ağca ve yönetim kurulu üyeleri,14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Özel Gaziantep Anka Hastanesini ziyaret etti.
Ziyarette Oda Başkanı Hamza Ağca ve yönetim kurulu üyeleri, Özel Gaziantep Anka Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Zeynel Abidin Kaplan, Yönetim Kurulu Başkanvekili ve Genel Müdürü Uzman Dr. Cengiz Bayram, Anka Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Ali İhsan Sofuoğlu ve Başhekim Dr. Fırat Dalgıçer tarafından karşılandı. Ağca ve beraberindekiler, hastanede görev yapan doktorlar ve sağlık çalışanlarına karanfil takdim ederek, Tıp Bayramını kutladı. Hastaya şifa dağıtmak için gece gündüz demeden fedakarca görev yapan doktor ve sağlık çalışanlarının emeklerinin karşılıksız olduğunu söyleyen Dr. Hamza Ağca, sağlıkta yaşanan şiddet olaylarına da değindi. Doktor ve sağlık çalışanlarının ülke genelinde zaman zaman şiddete maruz kaldığını görmenin üzüntüsünü yaşadıklarını dile getiren Dr. Ağca, sağlıkta şiddet olaylarının artık son bulması gerektiğini belirtti
Hastaneyi gezerek hastane ile ilgili yetkililerden bilgi alan Gaziantep-Kilis Odası Başkanı Dr. Hamza Ağca ve yönetim kurulu üyeleri, hastanenin Gaziantep ve bölgeye değer kattığını dile getirdi.
Dr. Hamza Ağca, Özel Gaziantep Anka Hastanesinin sadece Gaziantep'e değil bölgeye de en iyi hizmeti vereceğine inandığını dile getirerek, böyle güzel bir hastanenin Gaziantep'e kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür etti. Özel Gaziantep Anka Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Zeynel Abidin Kaplan da, Gaziantep-Kilis Tabip Odası Başkanı Dr. Hamza Ağca ve yönetimine hastaneye ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, "Gaziantep ve bölge halkının sağlık ihtiyacını karşılayabilecek hekim kadrosu ve teknik altyapıya sahibiz. Kısa süre içinde tanı koyup, tedavileri yapıyoruz ve insanları sağlığına kavuşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz" diye konuştu.
(KU-SD-Y)

20.03.2017 09:53:24 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Gaziantep haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Gaziantep Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER