21 TEMMUZ 2018
YEREL HABERLER  / BURDUR HABERLERİ

Eğitim Bir Sen Burdur Şubesi açıldı
- Memur-Sen Burdur Temsilciliğine bağlı Eğitim Bir Sen Burdur İl Temsilciliği, Diyanet Sen Genel Başkanı Mehmet Bayrak Tutar ile Eğitim Bir Sen Genel Başkan Vekili Latif Selvi'nin katılımıyla açıldı

(Fotoğraflı)

Hayal Girişim
BURDUR (İHA)- Memur-Sen Burdur Temsilciliğine bağlı Eğitim Bir Sen Burdur İl Temsilciliği açıldı.
Burdur merkez Öğretmen Evi karşısında kendi binalarına taşınan Eğitim Bir Sen Burdur Temsilciliği binasının açılış törenine Diyanet Sen Genel Başkanı Mehmet Bayrak Tutar ile Eğitim Bir Sen Genel Başkan Vekili Latif Selvi katıldı. Açılış Töreninde ilk olarak Diyanet Sen Burdur Temsilcisi Bünyamin Özdaş tarafından dua okundu. Türkiye'de ayak basılmadık yer bırakmaksızın teşkilatlandıklarını ifade eden Diyanet Sen Genel Başkanı Mehmet Bayrak Tutar, "Türkiye'de basılmadık yer, adım atılmadık yer bırakmamak kaydı ile daha evvel olduğu gibi bugünde aynı şekilde bütün Türkiye'yi geçmekteyiz. Neden, çünkü bu ülkenin geleceği, bu ülkenin istikbali, bu ülkenin evlatları gelecekte başkalarının tasallutu ile değil, başkalarının yönlendirmesi ile değil, başkalarının fikir veya düşüncelerine hayranlığını olmaması için bu hareketin bu çalışmanın yapılması zorunluluğunu burada hep beraber hissettik. Hissettik ki burada toplanıyoruz. Onun için bu hizmetlerin yürütülebilmesi için elbette ki barınacağımız bir yer, geleni misafir edeceğimiz, o insanlara örnek olacağımız çalışma alanlarımızın da olması gerekir. İşte bu vesile ile konfederasyonumuzun hepsinin ayrı ayrı yerde hizmet binaları olmaları yerine hepsinin bir yerde olmasını genel merkez olarak arzu etmekteyiz. Bugün burada da Eğitim Bir Sen'in hizmete sunduğu bu binanın açılışını yapacağız. Hayırlı olsun" dedi. Açılış konuşmasının ardından Diyanet Sen Genel Başkanı Mehmet Bayrak Tutar ile Eğitim Bir Sen Genel Başkan Vekili Latif Selvi, Memur Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir Sen İl Temsilcisi Murat Bulut ile birlikte açılış kurdelesini kesti. Açılış töreni binanın gezilmesi ve ikram ile sona erdi.
(HG-Y)

18.03.2017 14:34:05 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Burdur haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Burdur Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER