10 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / MUĞLA HABERLERİ

Milas'ta girişimcilik eğitimi belgeleri verildi

(Fotoğraflı)

Demet Leyne
MUĞLA (İHA) - Milas Ticaret ve Sanayi Odası'nın açmış olduğu girişimcilik eğitimine katılan kursiyerler, kurs belgelerini aldı.
Milas Ticaret ve Sanayi Odası'nın T.C. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) işbirliğinde düzenlediği Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi'ni başarıyla tamamlayan 60 kişiye başarı belgeleri törenle verildi. MİTSO'da düzenlenen törende, girişimcilik eğitimini başarıyla tamamlayanlara başarı belgelerini MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer verdi. Özer, törende yaptığı konuşmada girişimcilik başarı belgesi alanları kutladı ve bundan sonraki iş yaşamlarında başarılar diledi. Reşit Özer "Eğitimi başarıyla tamamladınız. Şimdi kendi işyerlerinizi açmanızı ve iş yaşamınızda başarılı olmanızı diliyorum. Sizlerin kendi işyerlerinizi açarak odamız üyesi olmanız bizim için de büyük bir mutluluk kaynağı olacaktır. Aldığınız eğitim ve almaya hak kazandığınız başarı belgeleriniz sizlere hayırlı olsun. Bundan sonra da başvurular yeterli sayıya ulaştığında yine girişimcilik eğitimleri düzenlemeye devam edeceğiz" diye konuştu.
Daha sonra, girişimcilik eğitimini başarıyla tamamlayan 60 kişiye başarı belgelerini tek tek veren MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer daha sonra belgelerini alanlarla birlikte bir anı fotoğrafı çektirdi
(Dl-MB-Y)

29.12.2016 14:27:39 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Muğla haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Muğla Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER