04 EYLÜL 2018
YEREL HABERLER  / BİLECİK HABERLERİ

Bilecik'te kitap söyleşi programları başladı

(Fotoğraflı)

Cem Kaan Toka
BİLECİK (İHA) - Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğünce organize edilen Kitap Söyleşi Programlarının ilki Refik Arslan Öztürk Fen Lisesinde gerçekleştirildi.
Söyleşiye Bilecik Valisi Süleyman Elban, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Fen Lisesi yönetici ve öğretmenleri katıldı. Bu ayın kitabı olarak seçilip okunan Sezai Karakoç'un "Diriliş Neslinin Âmentüsü" adlı kitapla ilgili söyleşi yapıldı, yorum ve eleştiriler dile getirildi. Etkileyici olan bölümler üzerinde duruldu.
Vali Süleyman Elban, çok yararlı bir etkinliğin başlatılmış olmasından dolayı memnuniyetini dile getirdi. Kitap okumanın önemine dikkat çeken Elban, düzenlenen etkinlikten dolayı İl Milli Eğitim Müdürüne, yönetici ve öğretmenlere teşekkür etti.
İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş da, ülkede kitap okuma oranının, gelişmiş ülkelere göre bakıldığında çok düşük olduğunu, bu konuda Bilecik'te bir bilinç ve farkındalık oluşturmak amacıyla bu etkinliği düzenlediklerini belirtti.
(CKT-CY-Y)

29.12.2016 14:04:06 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Bilecik haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Bilecik Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER