22 TEMMUZ 2018
YEREL HABERLER  / ŞANLIURFA HABERLERİ

Eyyübiye Belediyesi bayan kursiyerleri sinema ile buluşturdu

(Fotoğraflı)

ŞANLIURFA (İHA) - Eyyübiye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Kadın Destek Merkezlerinde kurs gören bayan kursiyerler sineme izlemenin keyfini yaşadı.
İlçe genelinde açtığı kadın destek merkezleriyle bayanlara hizmet eden Eyyübiye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, kurs gören bayanları sinema ile buluşturdu. Eyyübiye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerine devam eden 3 Kadın Kültür Destek Merkezinde eğitim ve öğretim gören 150 bayan kursiyerin birçoğu ilk defa sinema ile tanıştı. Eyyübiye Belediyesi bünyesinde faaliyetlerine devam eden Akabe Mahallesi, Şıh Maksut Mahallesi Kadın Destek ve Spor Yaşam Merkezi ile Eyüp Nebi Mahallesinde bulunan Kadın Destek ve Spor Yaşam Merkezlerinde devam eden kurslarda eğitim gören 150 bayan kursiyer sinema günleri kapsamında vizyondaki filmleri izledi.
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen sinema etkinliği öncesi bayan kursiyerler kurs gördükleri alanlardan kendilerine tahsis edilen araçlarla Kültür Müdürlüğünde bir araya geldi. Farklı bölgelerde kurs gören bayanların birbirleriyle kaynaşmasını da öngören etkinlik öncesi kursiyer bayanlar bu organizasyondan dolayı Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci'ye teşekkür etti.
Vizyondaki sinema filmini izleyen bayan kursiyeler, ''Eyyübiye Belediye Başkanımız Mehmet Ekinci'ye kadınlara verdiği desteklerden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bugün bizleri çok güzel bir yere eğlenmemiz için getirdi. Tüm kadınların bu tür programlara katılmalarını isteriz. Belediye Başkanımız Mehmet Ekinci'nin bizlere bu imkanı verdiği için çok teşekkür ederiz. Başkanımıza minnettarız. Bu tür kursların açılmasını daha çok isteriz, kursların yükselmesini çok isteriz" ifadelerini kullandı.
(Şİ-BRN-Y)

29.12.2016 11:28:56 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Şanlıurfa haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Şanlıurfa Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER