19 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / KARS HABERLERİ

Kars'ta "Toplam Kalite Yönetim Sistemi" eğitim semineri düzenlendi

(Fotoğraflı)

KARS (İHA) - İl Özel İdaresi'nde ISO 9001-2008 "Toplam Kalite Yönetim Sistemi" eğitim semineri düzenlendi.
AR-GE Star Danışmalık Şirketi Genel Müdürü Dr. Mahmut Naci Çuhacı tarafından, ISO 9001-2015 olarak değiştirilen sistem hakkında kurum müdürlerine değişiklik ile ilgili konular anlatıldı.
Eğitim seminerinin verimli geçtiğini ifade eden İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erdinç Dolu, "Kurum olarak hizmetin en iyisini en kısa sürede vatandaşın beklentisine hitap edecek şekilde sunmayı amaçlıyoruz. Dünyanın kabul ettiği değerler çerçevesinde kalite olmazsa olmazlarımız arasındadır. Hizmet süresine, hizmet alan vatandaşımızın memnuniyeti, çalışma ortamı ve diğer tüm unsurları bir bütün olarak düşünmeliyiz" dedi.
Genel Sekreter Dolu'nun konuşmasının ardından eğitime katılan Birim Müdürleri ile İlçe Özel İdare Müdürlerine katılım sertifikaları verildi.
Toplam Kalite Yönetim Sistemi başlığı altında yapılan Eğitim Seminerine İl Özel İdaresi'nde görev yapan 13 Birim Müdürü ve 7 ilçe Özel İdare Müdürleri katıldı.
(IÇ-AT-Y)

12.11.2016 10:49:53 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Kars haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Kars Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER