15 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / BALIKESİR HABERLERİ

Burhaniye MHP'de Ömer Taşdelen ilçe başkanı oldu

(Fotoğraflı)

Fatma Talay
BALIKESİR (İHA) - Balıkesir Burhaniye MHP'de, Genel Merkez tarafından, Erdoğan Kahya yönetimindeki ilçe yönetimi feshedilirken, Ömer Taşdelen yeni ilçe başkanı oldu. Parti tüzüğünün 34.maddesine göre MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şevkat Çetin imzalı yazı ile ataması yapılan Ömer Taşdelen ve yönetimi göreve başladı.
Burhaniye MHP'de İlçe Başkanlığına getirilen Ömer Taşdelen, görevine başlarken, birlik ve beraberlik mesajları verdi. 2 çocuk babası 47 yaşındaki Ömer Taşdelen, birlik ve beraberlik içinde çalışacaklarını ve eski başkanların bilgi ve tecrübelerinden yararlanacaklarını söyledi. Ülkü ocaklarından yetişen, partide il başkan yardımcılığına kadar çeşitli görevler üstlenen ve çeşitli spor kulüplerinde görev alan Ömer Taşdelen, "Teslim aldığımız bayrağı bir adım daha ileriye götürmek için çalışacağız. Burhaniye'de iyi bir tabanımız var. Bunu daha da büyütmek istiyoruz. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Burhaniye'ye özel önem veriyor. Bizde, buna layık olmaya çalışacağız. Arkadaşlarımızla birlikte canla başla çalışarak oylarımızı artıracağız. Bunun içinde kimseyi dışlamadan birlik ve beraberlik içinde çalışacağız. Oluşturduğumuz yönetim kurulu göreve başlamıştır. İnşallah, Allah mahcup etmesin" dedi. Burhaniye'de Ömer Taşdelen başkanlığındaki yönetim kurulu, Murat Kurt. Mehmet Poyraz, İbrahim Yıldırım, Onur Tosun; Mehmet Kurt, Erhan Duman, Mustafa Dağlı, Ezer Bilir, Şaban Özinan, İsmail Öter, Metin Çetin, Alper Çiftçi, Ali Zeybek, Güray Kavas, Burhan Bayraktar ve İsmail Şakar'dan oluştu.
(FT)

11.11.2016 17:59:11 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Balıkesir haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Balıkesir Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER