20 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / AĞRI HABERLERİ

Vali Işın öğrencilerle yemek yedi

(Fotoğraflı)

Ahmet Genç
AĞRI (İHA) - Ağrı Valisi Musa Işın, "Pansiyonum Güzel Evim" projesi kapsamında Ağrı Anadolu Lisesi Öğrenci Yurdu'nu ziyaret ederek öğrencilerle birlikte yemek yedi.
Ağrı Valiliği'nin desteğiyle ve İl Milli Eğitim müdürlüğü tarafından yürütülen "Pansiyonum Güzel Evim" projesi kapsamında, Ağrı Anadolu Lisesi Öğrenci Yurdu'nu ziyaret eden Vali Musa Işın İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İshak Hasanoğlu ve okul yöneticileri tarafından karşılandı. Öğrencilerle birlikte karavana yemeği yiyen Vali Işın, daha sonra öğrencilerle bir araya gelerek istek ve taleplerini dinledi. Öğrencilere okul hayatında yaşadıklarını anlatan Vali Işın, öğrencilere tavsiyelerde bulundu. Vali Işın, "Pansiyonum Güzel Evim" projesiyle ilimizdeki pansiyonlu okullarda barınma hizmeti verilen öğrencilerimizin pansiyonda geçirdikleri süre içerisinde daha nitelikli hizmet almalarını, daha mutlu, daha huzurlu, ev sıcaklığında ve aile şefkati içerisinde olmalarını sağlamaktır. Pansiyonlarda kalan öğrencilerimiz için; pansiyonlardaki yaşam alanlarını severek, isteyerek kullanacakları ve yararlanacakları mekânlar haline getirmek, pansiyon hizmetlerinin öğrencinin en az evindeki kadar ihtiyaca cevap verecek nitelikte ve kalitede olmasını sağlamaktır. Bu doğrultuda ilimizdeki pansiyonları; ülkemizin en iyi, en kaliteli, en yaşanası pansiyonları haline getirmeyi amaçlıyoruz "dedi.
Sohbette kendi eğitim yıllarını anlatan Vali Işın, zaman içerisinde şartların çok değiştiğini ve günümüz şartlarının değerinin iyi bilinmesi gerektiğini vurguladı.
Vali Işın, ziyaret sonrasında öğrencilere kitap ve kırtasiye malzemesi hediye etti.
(AG-ŞAK-Y)

11.11.2016 17:04:27 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Ağrı haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Ağrı Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER