15 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / ADIYAMAN HABERLERİ

Adıyaman Emniyet Ortaokulu gece etütleri başladı

(Fotoğraflı)

Cihan Kizir
ADIYAMAN (İHA) - Adıyaman Emniyet Ortaokulu eğitimde başarı seviyesini daha üst noktalara taşımak amacıyla ücretsiz gece etütleri düzenleyerek öğrencilerini geleceğe hazırlıyor.
Emniyet Ortaokulu Öğretmenleri mesai saati dışında kendinden fedakârlık yaparak günün yorgunluğuna rağmen akşamları 2 saat süren etütler düzenleyerek, öğrencilerine parlak bir gelecek hazırlıyor. Adıyaman Valisi Abdullah Erin, Vali Yardımcısı Murat Süzen ve İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya ile birlikte Emniyet Ortaokulu'nda gece etütlerine katılarak, ders gören öğrencilerini sınıflarında ziyaret etti. Sınıfları dolaşan Vali Erin, öğrencilerle dersleri hakkında sohbet ederek tavsiyelerde bulundu. Başarıya giden yolun planlı ve programlı ders çalışmaktan geçtiğini belirten Vali Abdullah Erin, "Unutmayınız geleceğin Türkiye'sini sizler oluşturacaksınız. Kendinize güveneceksiniz. Hedeflerinizi de Türkiye'nin dışına taşıyacaksınız. Sadece Türkiye'de sınavlarda yarıştığınız arkadaşlarınızla değil, dünyadaki akranlarınızla yarışacak ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip edeceksiniz. Onun için kendinizi çok iyi bir şekilde geleceğe hazırlamalısınız. Test çözme ve öğreneceğiniz bilgiyle beraber hızlı, düşünebilme ve çözebilme yeteneğini geliştirmeniz gerekiyor. Çünkü önümüzdeki dönemde dünyaya şekil ve yön verecek olan sizlersiniz. Sizler kendinizi ne kadar donatırsanız memleketinizi de o kadar yükseltirsiniz" dedi.
Vali Erin, gösterdikleri fedakarlık ve özveriden dolayı Emniyet Ortaokulu öğretmenlerine teşekkür etti.
(CK-SD-Y)

11.11.2016 15:35:38 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Adıyaman haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Adıyaman Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER