19 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / SAMSUN HABERLERİ

Genel Sekreter Kılıç'tan ilk açıklama
- Samsun Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Süleyman Sırrı Kılıç:
- " 'Sağlık Kenti Samsun' algısını yeniden güçlendireceğiz"

(Fotoğraflı)

SAMSUN (İHA) - Samsun Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği görevine atanan Prof. Dr. Süleyman Sırrı Kılıç, 'Sağlık Kenti Samsun' algısını yeniden güçlendireceklerini belirtti.
Eski Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi olan ve aynı hastanede Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Şefi olarak görev yapan Prof. Dr. S. Sırrı Kılıç yeni atandığı Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği görevinde ilk basın açıklamasını yaptı. Kılıç yaptığı açıklamada, "10 Kasım 2016 tarihi itibariyle Samsun Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri olarak göreve başlamış bulunmaktayım. Yaklaşık bir milyonu aşan nüfusuyla büyük bir şehir olan Samsunumuzu sağlıkta daha iyi bir yere taşımanın ne denli meşakkatli bir görev olduğunun bilincindeyiz. Öncelikli hedefimiz; tüm sağlık çalışanlarımızla birlikte Samsun halkına daha nitelikli ve kaliteli sağlık hizmeti sunmak, 'Sağlık Kenti Samsun' algısını güçlendirmek için gerekli planlamaları yapmak olacaktır. Bu amaçla hastanelerimizde hizmet sunumu noktasında görülen eksiklikleri yerinde tespit etmek için genel sekreterliğimizin ilgili birimlerinden kuracağımız ekiplerle bir çalışma yürütülecektir. Bu şekilde elde edilecek veriler, acil eylem planımızı oluşturacak ve ilk etapta yapacağımız faaliyetlerin belirlenmesini sağlayacaktır. Çalışmalarımızı yaparken yöneticilerimiz başta olmak üzere doktor, hemşire, sağlık memuru ve diğer tüm çalışanlarımızla bir ekip bilinci içerisinde hareket edilecektir. Halkımızdan gelen talepler de dikkate alınarak son dönemde yıpranan 'Sağlık Kenti Samsun' algısı, böylece yeniden güçlendirilecektir" dedi.
(KA-SLH-Y)

11.11.2016 15:08:30 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Samsun haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Samsun Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER