07 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / ANTALYA HABERLERİ

Doğan Hızlan Kütüphanesi'nde Çağdaş Sanat Atölyesi açıldı

(Fotoğraflı)

ANTALYA (İHA) - Antalya'da interaktif hizmet veren tek kütüphane olma özelliğini taşıyan Büyükşehir Belediyesi Doğan Hızlan Kütüphanesi'nde Çağdaş Sanat Atölyesi açıldı. 5-14 yaş arası öğrenciler, atölyede yeteneklerine göre resim, origami, tasarım gibi sanatsal faaliyetlere katılabilecek.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı bünyesinde bulunan Doğan Hızlan Kütüphanesi, öğrencileri sanatsal etkinliklerle buluşturmak üzere Çağdaş Sanat Atölyesi'ni faaliyete geçirdi. 5-14 yaş arası öğrencilerin yetenekleri doğrultusunda sanat konusunda farkındalık yaratarak aktif katılımlarını hedefleyen programda; resim, origami, tasarım ve sanatın öyküsü gibi etkinlikler yer alıyor. Ücretsiz gerçekleşen Çağdaş Sanat Atölyesi etkinliklerine randevu alınarak katılım sağlanıyor.

Sertifika verilecek
Antalya'nın en çok tercih edilen kütüphanesi olma niteliğini taşıyan Doğan Hızlan Kütüphanesi'nde Çağdaş Sanat Atölyesi etkinlikleri her Cumartesi, saat 11.00-12.00 ve 13.00-14.00 saatlerinde gerçekleştiriliyor. 15 kişilik grupların 1 ay sürecek olan faaliyetleri sonunda öğrencilerin yapmış oldukları ürünler yılsonu sergisinde sergilenecek. Programda yer alan öğrencilere, çeşitli hediyelerin yanı sıra katılım sertifikaları da verilecek
(SÇ-SÇ-Y)

11.11.2016 14:15:11 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Antalya haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Antalya Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER