17 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / MANİSA HABERLERİ

Şehzadeler'in göz sağlığı Batıgöz'e emanet

(Fotoğraflı)

MANİSA (İHA) - Şehzadeler Belediyesi ve Batıgöz Hastanesi arasından, Şehzadeler Belediyesi personeli ve yakınlarını kapsayan indirim protokolü imzalandı. Yapılan protokol gereği Şehzadeler Belediyesi çalışanları ve yakınları yüzde 10 ila yüzde 30 arasında değişen indirimden faydalanabilecekler.
Şehzadeler Belediyesi ve Batıgöz Hastanesi arasında belediye çalışanları ve yakınlarını kapsayan göz tedavisi ile ilgili indirim protokolü imzalandı. İndirim protokolü Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Songüler ve Batıgöz Hastanesi Ege Bölge İş Geliştirme Müdürü Okan Işıklı'nın katılımı ile imzalandı.
İmzalanan protokol gereği Şehzadeler Belediye çalışanları ve yakınlarının belirli miktarlarda indirim ile göz muayene ve gerekli operasyonlarını Batıgöz Hastanesin yaptırabileceğini ifade eden Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Songüler, "Manisa'mızda yeni açılmış olan Batıgöz Hastanesi ile Belediyemiz arasında bir protokolü yürürlüğe koyuyoruz. Batıgöz Hastanesi ile birlikte imzaladığımız protokol gereği Belediyemizin personelleri ve yakınları göz muayenelerini, gerekli tetkik ve operasyonları değişen miktarlarda indirimli yaptıra bilecekler. Bu sayede hayatın en önemli organı olan göz sağlığı için daha az miktarda para ödeyerek muayene olabilecekler" dedi.
Şehzadeler Belediyesi ile imzalanan protokol gereği belediye çalışanlarının ve yakınlarının indirimli muayene olabileceklerini ifade eden Batıgöz Hastanesi Ege Bölge İş Geliştirme Müdürü Okan Işıklı, indirim oranlarından yararlanmak için hastaların personel kimliği ile müracaat etmelerinin yeterli olduğunu kaydetti.
(SC-Y)

11.11.2016 12:47:36 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Manisa haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Manisa Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER