14 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / NEVŞEHİR HABERLERİ

BEM-BİR-SEN Genel Başkan yardımcısı Sevinç, Ünver'i ziyaret etti

(Fotoğraflı)

Coşkun Sağlamdin
NEVŞEHİR (İHA) - Belediye ve Özel İdare Çalışanları Sendikası(BEM-BİR-SEN) Genel Başkan Yardımcısı Medeni Sevinç, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'i ziyaret ederek bir süre görüştü.
BEM-BİR-SEN Nevşehir Şube Başkanı Feridun Özdemir'in de hazır bulunduğu ziyarette, BEM-BİR-SEN Genel Başkan Yardımcısı Medeni Sevinç, sendikada yürütülen çalışmalarına ilişkin olarak Belediye Başkanı Hasan Ünver'e bilgiler aktardı. Sevinç, sendika olarak ülke genelinde en uyumlu bir şekilde ilişkilerin sağlandığı belediyelerden birinin de Nevşehir olduğunu belirterek, sendikal ilişkilerin gelişmelerine sağladığı katkılardan dolayı Ünver'e teşekkür etti.
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'de, işçi ve memur sendikaları arasında herhangi bir fark gözetmeksizin çalıştıklarını belirterek, bundan sonraki süreçte de aynı kararlılık içerisinde bu çerçeveli çabaların devam edeceğini ifade etti.
Sevinç ziyaretin anısına Belediye Başkanı Hasan Ünver'e, Mehmet Akif Ersoy'un Safahat Külliyatı hediye ederken, Belediye Başkanı Ünver de, Avanos el sanatları ürünü olan anfora hediye etti.
(COŞ-AÖ-Y)

11.11.2016 11:26:20 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Nevşehir haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Nevşehir Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER