11 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / TEKİRDAĞ HABERLERİ

ARGE merkezleri tecrübelerini paylaştı

(Fotoğraflı)

Halil Dağ
TEKİRDAĞ (İHA) - Tekirdağ Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünce organize edilen ve Teknoloji Geliştirme Bölgesi A.Ş., Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi ve KOSGEB'in katkılarıyla "Ar-Ge Merkezleri Tecrübelerini Paylaşıyor" konulu toplantı düzenlendi.
Tekirdağ Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünce organize edilen ve Teknoloji Geliştirme Bölgesi A.Ş., Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi ve KOSGEB'in katkılarıyla "Ar-Ge Merkezleri Tecrübelerini Paylaşıyor" konulu toplantı, Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Toplantı Salonunda Ar-Ge Merkezi sahibi firmalar ile Ar-Ge ve Tasarım Merkezi kurmayı düşünen firmaların katılımıyla gerçekleştirildi.
Toplantı, KÜSİ İl Temsilcisi Prof. Dr. Bülent Eker'in açılış konuşması ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü personeli Elektronik Mühendisi Deniz Ersöz'ün, "Ülkemizde ve Dünyada Ar-Ge" konulu sunumu sonrasında, Ar-Ge Merkezi sahibi birkaç firmanın Ar-Ge merkezlerini tanıttıkları ve tecrübelerini paylaştıkları sunumları ile devam etti.
Toplantının son bölümü olan soru-cevap bölümünde, konu ile ilgili tecrübe sahibi firmaların paylaşımları, yapılan fikir alış verişleri, Ar-Ge ve Tasarım Merkezi kurmayı düşünen firmalar için son derece faydalı olup, bundan sonraki süreçte de oluşabilecek sorular için bir tanışma ortamı sağlandı.
(HLD-MEF-Y)

11.11.2016 10:44:26 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Tekirdağ haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Tekirdağ Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER