21 TEMMUZ 2018
YEREL HABERLER  / MANİSA HABERLERİ

Genel Müdür Coşkun ilçelerde incelemelerde bulundu

(Fotoğraflı)

MANİSA (İHA) - Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Turgutlu ve Ahmetli'deki Büyükşehir ve MASKİ hizmet binalarını ziyaret ederek, ilçedeki işleyiş hakkında incelemeler gerçekleştirdi.
MASKİ Genel Müdürlüğü, 17 ilçede vatandaşlara daha iyi ve daha kaliteli hizmet ulaştırmak için yoğun tempoda çalışıyor. Bu kapsamda, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun ve Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Funda Solak Turgutlu ve Ahmetli'deki hizmet binalarını ziyaret etti. Genel Müdür Coşkun ve Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Funda Solak'ın ilk durağı Turgutlu oldu.

"Kesintisiz hizmet için çalışıyoruz"
Turgutlu'da Koordinatör İbrahim Kutar ve MASKİ Sorumlusu Mehmet Yörük ile görüşen Genel Müdür Coşkun, Gediz A.Ş.'nin yapmış olduğu elektrik kesintilerinin çalışma düzenlerini etkilediklerini belirtti. Genel Müdür Yaşar Coşkun, "Vatandaşlarımıza kesintisiz hizmet vermek için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Ancak zamansız yapılan elektrik kesintileri sonrasında vatandaşlarımız mağdur oluyor. Turgutlu büyük bir ilçemiz. Bu sorunları ortadan kaldırmak için hizmet binamıza en kısa sürede bir jeneratör temin edeceğiz. Bu sayede yaşanan elektrik kesintileri çalışma düzenimizi etkilemeyecek. Bunun yanı sıra mahallelerimizde yürüttüğümüz içme suyu ve kanalizasyon hattı yenileme çalışmalarımız da hızla sürüyor. Yağışlar için önlem almak amacıyla Ergenekon Mahallemizdeki dere ve menfez temizliğimiz de yapıldı. İlçemizin her anlamda kalkınması için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

"İlçelerle sürekli koordinasyon sağlanıyor"
Turgutlu'nun ardından Ahmetli ilçesini ziyaret eden Genel Müdür Yaşar Coşkun, burada Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü Orçun Abalı ve MASKİ Sorumlusu Bülent Ordu tarafından karşılandı. Genel Müdür Yaşar Coşkun, Ahmetli'nin içme suyu ve kanalizasyon hatlarındaki yenileme çalışmalarının tamamlandığını söyledi. Genel Müdür Coşkun, "Ahmetli'de altyapı çalışmalarımız hızlı bir şekilde tamamlandı. Önümüzdeki dönemde de ilçemizde altyapı çalışmalarına imza atacağız. İlçemizdeki bazı mahallelerde fosseptik de inşa edeceğiz. Strateji Geliştirme Dairesi Başkanım Funda Solak ile birlikte yaptığımız ziyarette, personelimizle de tanışma fırsatı bulduk. Sürekli koordinasyonu sağlamak için gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretlerimizin birçok yönden faydalı olduğunu düşünüyorum" açıklamalarını yaptı.
(SC-Y)

21.09.2016 13:09:05 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Manisa haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Manisa Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER