23 TEMMUZ 2018
YEREL HABERLER  / GAZİANTEP HABERLERİ

İnşaat Mühendisleri Gaziantep Üniversitesi Rektörü Ali Gür'ü ziyaret etti
- İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Gökhan Çeliktürk: "Üniversite ile her türlü işbirliğine hazırız"

(Fotoğraflı)

GAZİANTEP (İHA) - İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Gökhan Çeliktürk ve yönetim kurulu üyeleri Gaziantep Üniversitesi Rektörü Profesör Doktor Ali Gür'ü ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler. Ziyarette üniversite ile sivil toplum kuruluşlarının işbirliği yapması konusunda görüş birliğine varıldı.
Gaziantep Üniversitesi Rektörü Profesör Doktor Ali Gür'ü makamında ziyaret eden İnşaat Mühendisleri Odası Başkan ve yönetim kurulu üyeleri başarı dileklerini ilettiler. Rektör Gür sivil toplum kuruluşlarıyla her zaman işbirliğine hazır olduklarını ve özellikle meslek odaları ile önemli projeler yapabileceklerini ifade etti. İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Gökhan Çeliktürk Gaziantep Üniversitesinin mühendislik temelli olduğuna dikkat çekerek bu üniversiteden çok önemli insanların yetiştiğini söyledi.
Çeliktürk" Gaziantep Üniversitesi Türkiye'nin en önemli eğitim kurumlarından birisidir. İlk kurulduğu günden beri her geçen gün büyüyerek ve gelişerek adından söz ettiren bir üniversite olmuştur. Bu üniversiteden mezun olan ve önemli mevkilerde görev olan birçok arkadaşımız bulunmaktadır. Biz inşaat mühendisleri odası olarak bu yeni dönemde üniversitemizle birlikte projelere imza atmak istiyoruz. İnşaat Mühendisleri Odası olarak üniversite sivil toplum kuruluşları işbirliğine önem veriyoruz. Bizler odamızı akademik bir oda statüsüne getirmek ve üyelerimize kaliteli hizmet sunmak istiyoruz. Bu hedefimizi gerçekleştirebilmemiz için üniversitelerimiz çok önemlidir. Bu konuda rektörümüzle ortak görüşü sahibiz. Yeni görevinde başarılar diliyoruz" diye konuştu.
(BRN-Y)

05.09.2016 13:11:21 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Gaziantep haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Gaziantep Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER